Papara Black Card'a ATM'den para yükleme nasıl yapılır?

Daha fazla  
Merhabalar, Papara kartıma ATM üzerinden para yatırmak istiyorum. Nasıl yatıracağım? Kartı nereye sokacağım vb. şeyleri nasıl yapacağım? İnternette sürekli para yediğini söylüyor ATM'nin. Bir sıkıntı olur mu para yatırırken?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Papara kartıma ATM üzerinden para yatırmak istiyorum. Nasıl yatıracağım? Kartı nereye sokacağım vb. şeyleri nasıl yapacağım? İnternette sürekli para yediğini söylüyor ATM'nin. Bir sıkıntı olur mu para yatırırken?
Normal kart yerine sokup şifreni girip paranı yatıracaksın. Farklı bir durum yok. Geçen sefer iş bankası bankamatiği 2 TL işlem ücreti aldı sadece.

Normal para yatirir gibi yatiriliyor aylik 3 işlemden sonra 1 TL kadar ücret kesiyor.

Hocam galiba yaşınız küçük. Kartı ATM de kart bölmesine sokacaksınız, başka nereye sokmayı planlıyorsunuz bilmiyorum. Zaten ATM Arapça değil, Türkçe. Oradaki yazıları okuyabiliyorsan para yatır var tıklayıp yatırırsın.

Hocam hayatınızda hiç mi birini ATM'ye para yatirirken görmediniz? Kartı ATM'ye sokacaksınız öyle yatıracaksınız.

Normal para yatırma işlemleri yap. Eğer tecrübesizsen ebeveynlerini yanına al. Para yutma gibi bir sorun olmaz.

Neden para yesin? Hiç yediğini görmedim. Kartı da ATM'ye sokacaksınız, şifre bölümü gelecek sonrasında para yatırmayı seçeceksiniz. Alttan kağıt para koyma yeri açılacak. parayı koyacaksınız sonrasında o yer zınk diye kapanıp parayı alacak. 30 saniye kadar bekledikten sonra, kart iade veya işleme devam etme ekranı gelecek. Kart iade deyin. 9 yaşındaki kuzenim bile kullanıyor ne gereksiz bir konu.

Geri
Yukarı