Papara Black kart ayda 500₺ çekme

sahan86

Decapat
Daha fazla  
Yakında Papara Black kart aldım Papara'nın zaten nasıl para kazandığını bile anlamazken bir de her ay 5 kere 500 TL çekebilirsin diye bir seçenek veriyor. Bu seçenek borç gibi bir şey hiçbir şey anlamadım, çünkü eğer borç değilse adamlar nasıl kazanıyor? Aydınlatabilecek olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakında Papara Black kart aldım Papara'nın zaten nasıl para kazandığını bile anlamazken bir de her ay 5 kere 500 TL çekebilirsin diye bir seçenek veriyor. Bu seçenek borç gibi bir şey hiçbir şey anlamadım, çünkü eğer borç değilse adamlar nasıl kazanıyor? Aydınlatabilecek olan var mı?

Hesabında 500TL varsa çekersin.
Birincisi komisyon ücretleri, ikincisi ise var olan hesaptaki paranın işletilmesi yani şöyle açıklayabilirim sizin hesabınızda 5.000 TL var benim hesabımda 3.000 TL var başkasının 12.000 TL bunların hepsi tek bir yerde toplanıyor ve bu para işletiliyor. Yani örneğin Papara üyelerinin hesaplarında toplam 10.000.000 TL olduğunu düşünün bu paranın aylık faizi %12, 5 faizle 104.000 TL (5.000 küsur TL stopaja gidiyor net hali 104.000)

Yeni konular

Geri
Yukarı