Papara Black Kart kurye kimlik fotoğrafı aldı

MrHks

Hectopat
Papara Black kartımı teslim eden kurye kimliğimi istedi teyit etmek amacıyla, ben de verdim. Resmini çekti, kartı verip gitti. Sabah getirdiği için uykuluydum, hemen hallolsun diye kartı aldım. İnternetten araştırdığımda bir sözleşme falan imzalamam gerekiyormuş ama ben öyle bir şey imzalamadım. Bir sorun olur mu, kimlik fotoğrafını veren var mı başka?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara Black kartımı teslim eden kurye kimliğimi istedi teyit etmek amacıyla, ben de verdim. Resmini çekti, kartı verip gitti. Sabah getirdiği için uykuluydum, hemen hallolsun diye kartı aldım. İnternetten araştırdığımda bir sözleşme falan imzalamam gerekiyormuş ama ben öyle bir şey imzalamadım. Bir sorun olur mu, kimlik fotoğrafını veren var mı başka?

Kimlik bilgilerimizi verdik. Fotoğraf vereni ilk defa duyuyorum. :D

Ben internette gördüm bı kişi daha yazmıştı kimlik fotoğrafını verdiğini ve anlamadığım kartı salı günü sipariş verdim perşembe günü basıldı ama kuryeye iletildiği falan yazmiyordu bugün elime gecti

Kimliğin üzerindeki bir sürü bilgiyi vermiştim ben. Sanırım uğraşmamak için kimlik fotoğrafı ile kendisi dolduracak ya da artık Papara öyle istiyor olabilir.

Kartın sahibi olduğunu doğrulamak için istiyor diye biliyorum ama emin değilim, ben de kimlik bilgilerimi vermiştim ama sözlü olarak.

Geri
Yukarı