Papara'ya kimlik fotoğrafı yollama

myhtai

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar. Önceden Papara, hesap onaylamak için kimliğinizdeki bazı bilgileri yazmanızı istiyordu fakat şimdi kimliğinizdeki çoğu bilgiyi kameraya göstererek sistemlerine yollamış oluyorsunuz. Kartın orasını, burasını, çoğu yerini kamerayla sistemlerine yollamak, bilgileriniz hemen hemen çoğunu paylaşmak güvenli midir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben uzun süredir kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım fakat zaten black kart kullanıcaksanız kimliğiniz üzerinde yazan bütün bilgileri kart gelince istiyorlar yani fark etmiyor . Güvenlidir bir sıkıntı yaşamazsınız. Büyük ihtimalle hızlı olsun diye istemişlerdir fotoğraf eskiden kart gelince form doldurtuyorlardı.

Ben uzun süredir kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım fakat zaten black kart kullanıcaksanız kimliğiniz üzerinde yazan bütün bilgileri kart gelince istiyorlar yani fark etmiyor . Güvenlidir bir sıkıntı yaşamazsınız. Büyük ihtimalle hızlı olsun diye istemişlerdir fotoğraf eskiden kart gelince form doldurtuyorlardı.
Hala form var.

1 seneden fazladır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. T.C. kimliğindeki bilgilere ihtiyaçları var. O yüzden fotoğraf göndermenizi istemiş olabilirler. Bir şey olacağını zannetmiyorum.

Tam kapanma sürecinde Enpara ve Papara üzerinde hesap açıp aynı şekilde tamamen online olarak işlemleri yürütmüştüm. Enpara direkt olarak görüntülü aramayla süreci sürdürüyordu. Papara için fotoğraf göndermem gerekti.

O zamandan bu zamana kadarsa Papara'nın verdiği hizmette hiçbir sorun yaşamadım. Ekstra olarak güvenilemeyecek bir isim değil. Gönül rahatlığıyla işlem gerçekleştirebilirsin.

Geri
Yukarı