Papara Card olmadan sanal kart ile para transferi yapılır mı?

YUSUF037

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben TR Link servisini kullanıyorum. Yeni bir Papara hesabı açtım. TR Link'ten ödememi aldım, hesabıma geldi para.
Ben de Papara Card yok, onun yere Sanal Card açsam internetten başka Papara hesabına para gönderebiliyor muyum?

Ben TR Link servisini kullanıyorum. Yeni bir Papara hesabı açtım. TR Link'ten ödememi aldım, hesabıma geldi para.
Ben de Papara Card yok, onun yere Sanal Card açsam internetten başka Papara hesabına para gönderebiliyor muyum?

Hayır Black kart lazım ama o para EFT ile geldiyse atarsın.

O bahsettiğin "başka" Papara hesabının barkod numarasına parayı yollamayı deneyebilirsin sonuçta Papara hesapları arasında para alış-verişi kartlar ile değil Papara hesapları ile yapılıyor.

Diyorsunuz ki ben yeni Papara hesabı açtım TR Link'ten ödememi aldım. Sonra bu para aldığınız hesapta kart yok ve elinizde başka bir Papara hesabı var, bu kart olmayan hesapta sanal kart açıp elinizdeki diğer Papara hesabına aktarım yapacaksınız. Eğer böyle ise doğru.

Diyorsunuz ki ben yeni Papara hesabı açtım TR Link'ten ödememi aldım. Sonra bu para aldığınız hesapta kart yok ve elinizde başka bir Papara hesabı var, bu kart olmayan hesapta sanal kart açıp elinizdeki diğer Papara hesabına aktarım yapacaksınız. Eğer böyle ise doğru.
gönderilirmi yani

Hesaplar arası para transferi için hesabınıza tanımlı ya Black Card ya da banka hesabı bulunması gerekiyor. Aksi takdirde imkansız.
Sonuçta Papara hesapları arasında para alış-verişi kartlar ile değil Papara hesapları ile yapılıyor.
Gönderebilmek için yukarıda belirttiğim durumlardan birinin sağlanması şart koşuluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı