Papara Cashback Netflix'te sadece 10 TL veriyor

O zaman kullanma. Her kampanya da küçük yazılan şeyler vardır onlar gibi buna da limit koymuşlar.
Fakat o küçük yazılan şeyle ana kampanya birbiriyle çelişmez burda çelişki var ve ben burda insanların kandırılmaya çalışılmasını anlatmaya çalışırken sen ukala bir şekilde kullanma diyosun yazık kafana.

Çünkü orada %50 anında nakit yazıyor bu bildiğin yalancılık altında 10 TL kazanabilirsiniz yazmaları ise kendileriyle çelişmekden başka bir şey değil.

İlk paketin yarısı 10₺ olduğuna göre bu da demektir en düşük sürümün %50'sini veriyor. 30₺ vereceğiniz pakete 20₺ veriliyor daha fazla isteğe gerek yok bence :D.

Fakat o küçük yazılan şeyle ana kampanya birbiriyle çelişmez burda çelişki var ve ben burda insanların kandırılmaya çalışılmasını anlatmaya çalışırken sen ukala bir şekilde kullanma diyosun yazık kafana.
Çelişmiyor en düşük paketin %50'si veriliyor işte

Hayır hem daha ucuza alıyor, hem okumayı bilmiyor, hem de boş atıyor. Sonra Türkiye neden gelişmiyor.

Hayır hem daha ucuza alıyor, hem okumayı bilmiyor, hem de boş atıyor. Sonra Türkiye neden gelişmiyor.
ya kardeşim ben mağduriyet yaşamadım ama yaşanması olası olan bir konuya değindim sen beni türkiyenin gelişmeme sebebi haline getirdin ne sığ görüşlü insansınız 10 tl indirim yapıyorlar sonuçta deyip yapılan şeyi görmezden gelmek nedir orda kocaman netflix ''harcamalarının yarısı bizden''yazsı var 42 tl lik ultra paket alınca benim harcamam netflix harcaması değil mi ben diyorumki madem 10 tl indirim yapıcaksın 10 tl anında nakit de bu kadar basit.

Geri
Yukarı