Papara çökmüş olabilir mi?

O normal bence hocam internet kafeden kart çektirdim gıda yazıyordu bende de

Arkadaşlar eklemeyi unuttum ben Trendyol'dan sipariş iptal ettim de parası iade edilecekti Papara sorunluyken falan gelirse param araya gitmez değil mi?

Olma ihtimali var ama fazla değil öyle bir şey olursa Trendyol'dan destek ile iletişime geçersin ve onlar sana iadeyi yaptık der ise Papara'yla iletişime geçebilirsin uğraştırabilir ama büyük ihtimal sorun olmaz.

Arkadaşlar birkaç saattir Papara uygulamasına doğru düzgün giriş yapamadım sürekli ya hiç giremiyorum girsem bile bakiyem gözükmüyor tekrar dene yazısı çıkıyor sürekli bir şey oluyor tam düzgün açılmıyor acaba sizde öyle bir şey var mı? Papara çöktü mü acaba? Belki internette sıkıntı vardır dedim Wi-Fi'den kendi internetime geçtim yine aynı.

Ben Mafia 2 aldım da herhalde daha oynamadığımı görünce bakıma aldılar :D

Kim babasının hayrına parasını verir? 😂

Sırf şu uygulama hata veriyor diye para bırakmıyorum içinde, ödeme yapacakken yarım saat pos cihazından geçirmeye çalışmıştım.
Rezil uygulama.

Evet, evden uzaktaki süpermarketin önünde oturup yarım saat düzelsin diye beklediğim günler oldu. Eskiden yanıma sadece Papara kartımı alıp çıkardım artık yedekli çıkıyorum. Sonra da 5-10 lira gönderip özür diliyorlar. Adamlar 30 dakikamı 5 liraya satın alıyor resmen :D Papara'dan Papara'ya gönderim yapmıyor olsam, cashback dışında kullanmam diye düşünüyorum.

Evet, evden uzaktaki süpermarketin önünde oturup yarım saat düzelsin diye beklediğim günler oldu. Eskiden yanıma sadece Papara kartımı alıp çıkardım artık yedekli çıkıyorum. Sonra da 5-10 lira gönderip özür diliyorlar. Adamlar 30 dakikamı 5 liraya satın alıyor resmen :D Papara'dan Papara'ya gönderim yapmıyor olsam, cashback dışında kullanmam diye düşünüyorum.
Bir Cashback için kullanıyorum kartı, bir de para yüklemek için; ATM'de sıra bekleyeceğime Akbank'tan işimi halledip parayı transfer ediyorum banka hesabıma.

Geri
Yukarı