Papara çökmüş olabilir mi?

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç saattir Papara uygulamasına doğru düzgün giriş yapamadım sürekli ya hiç giremiyorum girsem bile bakiyem gözükmüyor tekrar dene yazısı çıkıyor sürekli bir şey oluyor tam düzgün açılmıyor acaba sizde öyle bir şey var mı? Papara çöktü mü acaba? Belki internette sıkıntı vardır dedim Wi-Fi'den kendi internetime geçtim yine aynı.

Arkadaşlar birkaç saattir Papara uygulamasına doğru düzgün giriş yapamadım sürekli ya hiç giremiyorum girsem bile bakiyem gözükmüyor tekrar dene yazısı çıkıyor sürekli bir şey oluyor tam düzgün açılmıyor acaba sizde öyle bir şey var mı? Papara çöktü mü acaba? Belki internette sıkıntı vardır dedim Wi-Fi'den kendi internetime geçtim yine aynı.

Bakıma alındı

Bugün yüksek hacimli işlemler yaptım sorun olmadı, sorun yeni başladıysa bir fikrim yok ama.

Bende kontrol etmek için girdim bakiye gözüküyor ama hantal biraz genel bir sorun var gibi bir de bugün aldığım dido yu büfeci otomotiv olarak geçmiş.
O normal bence hocam internet kafeden kart çektirdim gıda yazıyordu bende de

Arkadaşlar eklemeyi unuttum ben Trendyol'dan sipariş iptal ettim de parası iade edilecekti Papara sorunluyken falan gelirse param araya gitmez değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı