Papara çöktü mü?

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç gündür uygulamaya girmiyordum, sonra Play Store da güncellemiştim son birkaç saattir girmeye çalışıyorum oturumum atılmış telefon numarası ile giriş yapamıyorum, Gmail ve Facebook yani bütün giriş seçeneklerinde görünmüyor hesabımın şifresini girmeyi denerken numaram ile şifre değiştirme gönderiyorum ama hiçbir yere de mesaj düşmediği için çağrı hattını aradım. Otomatik mesaj sistemde hata oldugunu (sanırım genel olarak) ekiplerin bununla ilgilendiğini söylüyor. Ama bot mesaj oldugu için bilemedim destek ekibine mail atsam bir şey değişir mi bilmiyorum. Başlıkta da sordugum üzere bu sorunu şu an sadece ben mi yaşıyorum bug falan mı oldu bende yoksa herkeste var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gündür uygulamaya girmiyordum, sonra Play Store da güncellemiştim son birkaç saattir girmeye çalışıyorum oturumum atılmış telefon numarası ile giriş yapamıyorum, Gmail ve Facebook yani bütün giriş seçeneklerinde görünmüyor hesabımın şifresini girmeyi denerken numaram ile şifre değiştirme gönderiyorum ama hiçbir yere de mesaj düşmediği için çağrı hattını aradım. Otomatik mesaj sistemde hata oldugunu (sanırım genel olarak) ekiplerin bununla ilgilendiğini söylüyor. Ama bot mesaj oldugu için bilemedim destek ekibine mail atsam bir şey değişir mi bilmiyorum. Başlıkta da sordugum üzere bu sorunu şu an sadece ben mi yaşıyorum bug falan mı oldu bende yoksa herkeste var mı?

Bende de hesabımdan atmıştı ama tekrar giriş yapabildim.

Ben de bu sabah para çekemedim. Sunucuya bağlanamıyordu. Papara ile mi ilgili bilmiyorum.

Ben de web sitesine girebildim ama bankamatikten para yatırmaya kalktığımda bankanız cevap vermiyor hatası aldım. İki bankamatikten denedim ikisi de aynı hatayı verdi.

Bende bugün alışveriş yapamadım hem temassız denedim hem normal şifre girmeli denedim olmadı kitap alacaktım.
Sonra parayı çekiyim dedim çekemedim.

Benim hesabımdan da çıkış yapmıştı, hesabıma girebildim ama artık Papara hesabımda para bulundurmuyorum.

Para lazım oluyor uygulamaya erişemiyorsun, para atayım diyorsun ATM kabul etmiyor.
Başa bela oluyor.

Bende şu an ödeme yapamıyorum en iyisi içindeki parayı çekeyim başka karta

Geri
Yukarı