Papara çöktü!

Aynısını ben de dolap uygulamasında yaşadım kitap satın alıyordum. Para gitti fakat sipariş sisteme düşmedi. Bu durumda ne olur?
Hocam ben müşteri hizmetlerini aradığımda en geç 24 saat içerisinde hesabınıza iade gelecektir demişlerdi ve hatta 5 dk önce iade geldi şu an hesabıma. Bence siz de bir 24 saat falan bekleyin en az, yine de gelmezse müşteri hizmetlerini ararsınız.

İş Bankası'nın Nays'ı 20 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda hediye para veriyor. Hayal kurmanıza gerek yok. Ön ödemeli kartların alternatifi çok ve bir yere bağlı kalmanız şart değil. :)

Ön odemeliler kendi havuzlarını kuruyor çoğu zaman. Paparada büyük bir kitlede olduğu için transferde sıkıntı yaratmıyor. Bu nays dediğinizde para atma alma sadece nays içi mi dışı da var mı?

Ön odemeliler kendi havuzlarını kuruyor çoğu zaman. Papara da büyük bir kitlede olduğu için transferde sıkıntı yaratmıyor. Bu Nays dediğinizde para atma alma sadece Nays içi mi, dışı da var mı?
Türkiye İş Bankası isterse Papara'yı sonsuz kere satın alabilir. Papara, oyuncak gibi bir şey kalıyor yanında. Nays'ta herkesten para alabiliyorsunuz ve siz de herkese para gönderebiliyorsunuz. Herhangi bir kısıtlama yok.

Türkiye İş Bankası isterse Papara'yı sonsuz kere satın alabilir. Papara, oyuncak gibi bir şey kalıyor yanında. Nays'ta herkesten para alabiliyorsunuz ve siz de herkese para gönderebiliyorsunuz. Herhangi bir kısıtlama yok.
Güvenliğim gereği hesap açtırmıyor kendisi. :) Keşke hesap da açılsa.

Peki dev bir banka sistemine sızan bir kişi 1.700 TL mi çeker? 😆 Aslında tek seferde hesapları yüklü miktarda boşaltarak kayıplara karışması gerekiyor çünkü 10 TL bile çekiyor olması aranıyor olması için bir sebeptir.
Hocam söylediğim rakam sadece bir örnekti her hesaptan birkaç lira bile çekse milyonlarca hesap var zaten. Zaten bir para çalma olayı varsa tekte çekip kayıplara karışacak.

Az önce oyun satın aldım paparadan.
1662413648306.png

Bir sorun yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı