Papara düzgün çalışmamaya başladı

Bir şikayete istinaden olabilecek bir şey diyorsun yani? Hmm bende bir yazı vs de yok ama nedşr anlamadım. Sorun nedir diyorum bana saçma olarak "kurum politikalarımız gereği hesabınız kullanıma kapatılmıştır." diye cevap veriyor gerisi yok! Neymiş o politika? Açıklama da yok! Kısacası keyfe keder kafasına göre bir tutum davranış var ortada?

Arayacağım da kontörüm yok WhatsApp desteğe yazdım dönüş yok.

Hocam abimin hesabıma girdim oldu sorun hesaptan kaynaklı.

Yok köy muhtarına bağlamışlar. Kafalarına göre yazdıkları sürekli aynı şeyler detay diyorum yok. Hani çalışırken güzel şimdi bu halde tukaka muhabbeti yapıp yapmama değil. Durduk yere ne oldu arkadaş? Bir şikayet geldiyse deki şikayet var kendine göre hal hareketler yapıyor. Köy muhtarı diyorum da onun da bir itibarı var tenzi ederim. Ama kafalarına göre

Yok köy muhtarına bağlamışlar. Kafalarına göre yazdıkları sürekli aynı şeyler detay diyorum yok. Hani çalışırken güzel şimdi bu halde tukaka muhabbeti yapıp yapmama değil. Durduk yere ne oldu arkadaş? Bir şikayet geldiysedeki şikayet var kendine göre hal hareketler yapıyor. Köy muhtarı diyorum da onun da bir itibarı var tenzi ederim. Ama kafalarına göre.

Hıocam destek ekibi le görüştüm bana bunu attılar.

Dosya Ekleri

• resim_2023-04-21_214832007.png
    resim_2023-04-21_214832007.png
    42,3 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı