Papara düzgün çalışmamaya başladı

mehmetil

Femtopat
Daha fazla  
Papara hesabı bir anda hiç bir sebep gösterilmeden düzgün çalışmaz oldu. Uygulamaya giriyorum para aktar diyorum uygulama çıkış yapıyor. Var mı aynısını yaşayan?

Papara hesabı bir anda hiç bir sebep gösterilmeden düzgün çalışmaz oldu. Uygulamaya giriyorum para aktar diyorum uygulama çıkış yapıyor. Var mı aynısını yaşayan?
Önbelleği temizle, ve ya silip tekrar yükle. Sistemden çok uygulamadan ve ya cihaz sürümünden kaynaklı bir sorun olabilir. Telefonunuz nedir? Android kaç?

Arkadaşlar, denilenlerin hepsini yaptım. Hatta farklı telefonlarda abim ve yengemin telefonlarda da denedim onlar yei telefonlar onlarda da aynısı oldu. PAPARA kısıtlamasıymış güvenlik sebebiyleymiş. Saçma bir durum ne oldu diyorum güvenlik gerekçesi diyor!

Hayır hocam arkadaşım en son para gönderdiğim zaman açıklamaya ayıp bir şey yazmıştı ondan kaynaklı olabilir mi?
Bir şikayete istinaden olabilecek birşey diyorsun yani? Hmm bende bir yazı vs de yok ama nedşr anlamadım. SOrun nedir diyorum bana saçma olarak "kurum politikalarımız gereği hesabınız kullanıma kapatılmıştır." Diye cevap veriyor gerisi yok! Neymiş o politika? Açıklama da yok! Kısacası keyfe keder kafasına göre bir tutum davranış var ortada?

Geri
Yukarı