Çözüldü Papara güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Soul Exploiter

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, yakın zamanda oyun vs. almak için ön ödemeli bir kart almayı düşünüyorum. İlk baş aklımda ininal vardı fakat kestiği ücret can sıkıcı. Papara dikkatimi çekti ama geçenlerde sistemde çökme falan olmuş sanırım. Güvenilir midir? Para yatırdığımda hesaba geç düşmesi veya düşmemesi gibi durumlar olabilir mi? Almayı düşündüğüm model Papara Lite Card.

Not: Bu konuda önceden başlıklar açıldığını biliyorum ama o sistem çökmesi olayı olunca şüphelendim o yüzden lütfen eski konulara bak vb. yazmayınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ön ödemeli kartlar arasında en iyisi Papara'dır (bence). Eskisine göre avantajları da arttı.

Lite Card alırsanız avantajları azdır sadece para yatırabilirsiniz.

Black Card size özel hazırlanır ve üzerinde isminiz yazar. Temassız ödeme, para çekme gibi özellikleri bulunur. Ayrıca ücretsiz alınabiliyor.

Cashback sistemi iki kartta da bulunur.
Peki aylık belli bir miktar para yatırma sınırı var mı? Varsa hangisinde var.
Teslimatın çok geç olduğu söyleniyor çoğu yerde ama 5TL vermektense Black Card almak daha mantıklı hem ücretsiz.

Onun sorun olacağını sanmıyorum. O 5TL hesabınızı açınca iade ediliyor.

İninal ücret mi kesiyor ? Sadece para yüklerken ek olarak 2 TL istiyorlar ve aylık kulanım ücreti alınıyor her ay. oda 2 TL galiba. Bence ininal kulanabilirsiniz.
Her yüklemede ve her ayda 2 TL kesiliyor, kartta parayı kendi başına bıraksanız çeke çeke parayı bitiriyor kart. Canavar gibi bir şey kim neden kullansın ki?

Eskiden belli bir yatırma sınırı vardı ama çipli kart alınınca sınırsız oluyordu. Sanırım aynı sistem işliyor yine.
Peki aylık belli bir miktar para yatırma sınırı var mı? Varsa hangisinde var.

Onun sorun olacağını sanmıyorum. O 5TL hesabınızı açınca iade ediliyor.

Sadece aydan aya çekiyor ama.

ininal en çok kullanılan kartlardan birisi ama azımsanacak bir miktar çektiğini düşünmüyorum. Belli bir süre sonra bezdirebilir. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi %6 kesiyor. Bu da yeni nesil bir oyunu alacağınız zaman 15TL daha ekliyor. Yükleme ücreti ve aylık ücreti de eklersen 20TL daha fazla vereceksin Epic Games'den alacağın bir oyuna.

Dosya Ekleri

• 1603733848142.png
    1603733848142.png
    118,5 KB · Görüntüleme: 37

Geri
Yukarı