Papara güvenilir mi?

Deschamps_18

Hectopat
Yaklaşık 15 dakika önce Black Card siparişi verdim. Onaylı hesap olmak için T.C kimlik belgeleri istiyordu. Bilgileri verdim fakat içime karanlık bir his çöktü diyebilirim rahat değilim. Zamanında yayılan "dolandırıcı Papara" diye bir habere rastlamıştım (herkes konuşuyordu bu konuyu) ve onaylanırken aklıma geldi. Büyük ihtimal rahat uyuyamayacağım. Güven sıkıntısı çeker miyim? Aranızda uzun süre kullanan ve sıkıntı çekmeyen biri var mı? Teşekkürler.

Yaklaşık 15 dakika önce Black Card siparişi verdim. Onaylı hesap olmak için T.C kimlik belgeleri istiyordu. Bilgileri verdim fakat içime karanlık bir his çöktü diyebilirim rahat değilim. Zamanında yayılan "dolandırıcı Papara" diye bir habere rastlamıştım (herkes konuşuyordu bu konuyu) ve onaylanırken aklıma geldi. Büyük ihtimal rahat uyuyamayacağım. Güven sıkıntısı çeker miyim? Aranızda uzun süre kullanan ve sıkıntı çekmeyen biri var mı? Teşekkürler.

2020 Eylül'den beri kullanıyorum para yatırmada para çekmede, telefondan başka paparalıya para göndermede ya da almada sıkıntı yaşamadım.

Son düzenleme:
Hepimizin arama motorunu kullandığı Google'dan ve çoğumuzun işletim sistemini kullandığı Microsoft'dan daha güvenilirdir.

Black kartı 2 kez sipariş ettim. Birinde çalındı (tamamen benim hatam) bu yüzden ikinci kez sipariş ettim. Yani kimlik bilgilerimi 2 kez yolladım hiçbir sorun olmadı. Bu arada Papara, Bankalar Arası Kart Merkezi'ne kayıtlıdır. Yani bu denetim altında olması ve herhangi bir sorun oluşmayacağını belirtir. Alışveriş yaparken Hayalet Sanal Kart kullanmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı