Papara'ya EFT/havale sonrası para gelmedi

Abim bugün attı parayı diyorum.
Profil fotoğrafı beni bitirdi. 😂 Öyle böyle uyarı yazıyor diyenler galiba Papara kullanıcısı değil. @Ali İhsan İnce hocamın da dediği gibi illa kendine ait banka hesabı olmasına gerek yok çatır çatır para geliyor 1 2 dk'da , neden öyle bir uyarı var bilemiyorum.

Hocam çözdüm müşteri hizmetlerinden 3 tür hesap varmış onaylı onaylanmayan sözleşmeli benimki onaylı hesap olduğu için sadece Papara'dan Papara'ya atılabiliyor sadece sözleşmelide diyet bankalar açıklama kısmına Papara numarasını yazınca gidiyor para anımda para iade edilecekmiş edilmese adam dedi tekrar müşteri hizmetlerini ağrıyabilirsiniz yardımcı olurlar dedi sorun çözüldü arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ediyorum hayırlı bayramlar.

Açıklama kısmına alıcının Papara numarası yazılması şart.
Profil fotoğrafı beni bitirdi. 😂 Öyle böyle uyarı yazıyor diyenler galiba Papara kullanıcısı değil. @Ali İhsan İnce hocamın da dediği gibi illa kendine ait banka hesabı olmasına gerek yok çatır çatır para geliyor 1 2 dk'da , neden öyle bir uyarı var bilemiyorum.
Çünkü eskiden sadece kendi adınıza ait banka hesabından para yatırılıyordu. Şimdi değişmiş ve "Başkası senin Papara hesabına para yatıracaksa yönlendirmeleri paylaşmayı unutma." yazıyor. Siz Papara'ya yeniyseniz bilmezsiniz eski kuralları.

Dosya Ekleri

• IMG_7595.jpg
    IMG_7595.jpg
    145,9 KB · Görüntüleme: 18

Geri
Yukarı