Papara hesaba para yatmadı

Raditer

Hectopat
Bu sabah saat 7:30 civarında Akbank ATM'den yeni gelen kartıma para yüklemek istedim hata verdi olmadı 2 ayrı Akbank atmsimden denedim olmadı yanında VakıfBank vardı ondan yükledim ama o da işlem başarılı dedi ne fiş ne dekont verdi ama sayfaya döndü şimdi ne elde para var ne hesapta ne yapmalıyım? Şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sabah saat 7:30 civarında Akbank ATM'den yeni gelen kartıma para yüklemek istedim hata verdi olmadı 2 ayrı Akbank atmsimden denedim olmadı yanında VakıfBank vardı ondan yükledim ama o da işlem başarılı dedi ne fiş ne dekont verdi ama sayfaya döndü şimdi ne elde para var ne hesapta ne yapmalıyım? Şimdi.
Ne zaman yüklediniz? Vakıfbank, şekerbank gibi yerlerden paranın hesaba geçmesi 30 dakika sürüyor diye biliyorum.

Hocam öncelikle niye bu kadar geçe kaldınız Papara müşteri hizmetlerini ara hem Akbank sorununu söyle hem de paranın yutulduğunu.
Hocam sabah 7:30 dan beri uğraşıyorum

Büyük bir miktar mı ? değilse uğraşma ya değmez fakat vakıfbank'a başvurursanız ATM log'larından falan birşekil hallederler
Hocam 130 TL internetten almam gereken bir ürün vardı onun için zaten bu kartı internetten alışveriş için aldım

Geri
Yukarı