Papara yanlış hesaba para gönderimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Esmiyuoo

Decapat
Yanlış bir hesaba para gönderdim ve aslında bir bakıma kandırıldım. Arkadaşa para iadesi için para gönderimini gönderdiğimde reddetti. Instagram'dan yazdım, bir cevap alamazsam sizce TBK 77-82 maddesine göre sebepsiz zenginleşme davası açmalı mıyım sırf 100 TL için?

Yanlış bir hesaba para gönderdim ve aslında bir bakıma kandırıldım. Arkadaşa para iadesi için para gönderimini gönderdiğimde reddetti. Instagram'dan yazdım, bir cevap alamazsam sizce TBK 77-82 maddesine göre sebepsiz zenginleşme davası açmalı mıyım sırf 100 TL için?
Nasıl kandırıldınız? Durun tahmin edeyim. QR kod mu okuttunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence hiçbir şey yapamazsınız çünkü nasıl kanıtlayacaksınız ki?

Yanlış bir hesaba para gönderdim ve aslında bir bakıma kandırıldım. Arkadaşa para iadesi için para gönderimini gönderdiğimde reddetti. Instagram'dan yazdım, bir cevap alamazsam sizce tbk 77-82 maddesine göre sebepsiz zenginleşme davası açmalı mıyım sırf 100 TL için?

Anlamadım, para iade için nasıl para gönderdiniz? Daha detaylı anlatır mısınız ve kısaca?

Anlamadım para iade için nasıl para gönderdiniz? daha detaylı anlatır mısınız ve kısaca.

Konu sahibi yanlışlıkla 100₺ göndermiş sonra Papara'dan "Para İste" özelliğini kullanarak parasını geri istemiş ama arkadaş reddetmiş.

Konu sahibi yanlışlıkla 100₺ göndermiş sonra Papara'dan "Para İste" özelliğini kullanmış ama arkadaş reddetmiş.

Şimdi anladım, arkadaş biraz hatalı yazmış ama Papara desteğe yazarsa cevap verir muhtemelen.

Konu sahibi yanlışlıkla 100₺ göndermiş sonra Papara'dan "Para İste" özelliğini kullanarak parasını geri istemiş ama arkadaş reddetmiş.
Tamam da yanlışıkla nasıl söylüyor? Yakın arkadaşı olsa geri atardı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı