Papara hesabı vergi keser mi?

Arkadaşlar, ben bir Papara hesabı açtım ama herhangi bir kart falan talep etmedim. Açtığım gibi duruyor. Bu hesap uzun vadede vergi keser mi, yani her ay hesap vergi alır mı? Tedirgin oldum vergi falan keserler diye.

Hesabı sadece açtım, hiçbir işlem gerçekleştirmedim.

Hocam bu kart işlerinde galiba yenisiniz, bilmiyor olabilirsiniz ben sizi aydınlatayım vergi konusunda vergi bir şirketin veya satış yapan kişinin (çok fazla satış yapan) kişinin ödemesi gereken bir paradır.

Hocam galiba yenisiniz, bu kart işlerinde bilmiyor olabilirsiniz ben sizi aydınlatayım vergi konusunda vergi bir şirketin veya satış yapan kişinin (çok fazla satış yapan) kişinin ödemesi gereken bir paradır.
Sağolun teşekkürler
Normalde sorun olmaz fakat hesabınıza erişilirse başınıza kötü şeyler gelebilir. Bilgileriniz ele geçilirse bir şey olmasın diye önlem almış oluyorsunuz.

Kusura bakma, başını ağrıttım ama sen böyle deyince ben korkamaya başladım. Lütfen içimi rahatlatabilir misin? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimlik bilgileriniz birinin eline geçerse veya dolandırılırsanız diye önlem olarak kapatmanızı önermiştim. Böyle bir durum ile karşılaşmazsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Yani kimlik bilgilerimi almazlarsa veya beni dolandırmazlarsa bir şey olmaz değil mi?

Geri
Yukarı