Papara hesabına para gönderilmiyor

svens

Centipat
Daha fazla  
Hesabim veli onayli. Normalde para gonderebilirken dun ATM'den para cekmeye calistigimda olmadi. Ben de bunun uzerine parayi gondermeyi denedim ama Black kart tanimlamamiz gerektigi yaziyordu. Hesabimda zaten Black kart tanimli ama buna ragmen olmuyor. Yanlış hatirlamiyorsam Black karti ilk aldigimda gonderebiliyordum ama şu an olmuyor. Arkadasim da veli onayla ama o gonderebiliyor. Destege ulastigimda (iki defa farkli kisilerle konustum) bunun icin 18 yas uzeri olmam gerektigini soyluyorlar, madem boyle (arkadasimi anlattim) arkadasim nasıl gonderebiliyor diye sordugumda hesabi.

Hesabim veli onayli. Normalde para gonderebilirken dun ATM'den para cekmeye calistigimda olmadi. Ben de bunun uzerine parayi gondermeyi denedim ama Black kart tanimlamamiz gerektigi yaziyordu. Hesabimda zaten Black kart tanimli ama buna ragmen olmuyor. Yanlış hatirlamiyorsam Black karti ilk aldigimda gonderebiliyordum ama şu an olmuyor. Arkadasim da veli onayla ama o gonderebiliyor. Destege ulastigimda (iki defa farkli kisilerle konustum) bunun icin 18 yas uzeri olmam gerektigini soyluyorlar, madem boyle (arkadasimi anlattim) arkadasim nasıl gonderebiliyor diye sordugumda hesabi.
Benim de gonderilemiyor saatlerce ebeveyn izni için uğraştım tosla 1000 kat daha güzel bu paparanin Allah belasını versin.

Benim akradasta herhangi bir bankadan istediği parayı alıp gönderebiliyor çok saçma bende senin sorun var.

Başka bir atm'den deneyin. Ben akbank ile hep para yatırıp çekerim. Müşteri hizmetlerini de arayın.

IBAN'dan Papara'ya mı göndermeye çalışıyorsunuz?

Hesabınız "onaylı" statüsünde ise ATM'den para çekimi yapamazsınız. Para çekimi yapabilmek için "sözleşmeli" statüsüne geçiş yapmanız gerekiyor.

18 yaşından küçük olduğunuz için hesabınızı sözleşmeliye geçirmek için, velinizin sözleşmeli bir hesabı olması ve sizinde hesabınızı doğrularken NFC ile doğrulama yapmış olmanız gerekmekte. Bunları yaptıysanız Papara'nın kullanıcı destek merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu arada, para göndermeyi denediğiniz esnada "Black kart"'a sahip olmalısınız mı yazıyor acaba?

Benim de gonderilemiyor saatlerce ebeveyn izni için uğraştım Tosla 1000 kat daha güzel bu Papara'nin Allah belasını versin.

Benim akradasta herhangi bir bankadan istediği parayı alıp gönderebiliyor çok saçma bende senin sorun var.

Konu sahibine dediğim gibi ATM'den para çekimi için sözleşmeli hesaba geçiş yapmanız gerekmekte.

Onaylı hesap üzerinden herhangi bir Papara hesabına para gönderebilmek içinde kendi adınıza ait bir banka hesabından Papara hesabınıza para gönderimi yapmanız gerekiyor.

Bahsettiğiniz "herhangi bir IBAN'dan para alma" olayı ise şu an sınırlı sayıda kullanıcıya açık bir özellik konumunda. Muhtemelen kişisel IBAN'lar dağıtıldığında bu özellik herkese açılır.

Son düzenleme:
Hesabınız "onaylı" statüsünde ise ATM'den para çekimi yapamazsınız. Para çekimi yapabilmek için "sözleşmeli" statüsüne geçiş yapmanız gerekiyor.

18 yaşından küçük olduğunuz için hesabınızı sözleşmeliye geçirmek için, velinizin sözleşmeli bir hesabı olması ve sizinde hesabınızı doğrularken NFC ile doğrulama yapmış olmanız gerekmekte. Bunları yaptıysanız Papara'nın kullanıcı destek merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu arada, para göndermeyi denediğiniz esnada "Black kart"'a sahip olmalısınız mı yazıyor acaba?
Hocam hesap veli onayli. Suan kontrol ettim velim hesabini sozlesmeli degil. Sozlesmeliye cevirsem velimi bende para gonderebilir miyim?
Evet Black Kart sahibi olmalisiniz yaziyor.

IBAN'dan Papara'ya mı göndermeye çalışıyorsunuz?

Aga ben bunu yaşıyorum 5 6 ay önce sürekli bankadan Papara'ya atabiliyordum hesabım onaylı Lite Card artık hiç kullanamıyorum kartı zirâ ATM'ye hep gidemem yani Internet'e arattigimda da hiç çıkmadı var mı bilgin?

Yeni konular

Geri
Yukarı