Papara hesabını başka telefon numarasıyla açmak

Kendi numaranızı vermeme sebebiniz nedir? Eğer annenizin numarasını verecekseniz hesabı da annenizin üzerine açın derim.
Hacem bendede telefon var mis gibi m31 de 15 yaşında hala hat açmadılar
Olmayabilir yani herkesde olmak zorunda değil.
Hattınız olmadan nasıl evden çıkıyorsunuz? Korkmuyor musunuz? Yolunuzu kaybetseniz google maps çalışmayacak. Kulağa çok korkunç geliyor.
(not: hayatımda hiç kaybolmadım ama ya kaybolursam diye hayatta telefonsuz dışarı çıkamam.)

Kendi numaranızı vermeme sebebiniz nedir? Eğer annenizin numarasını verecekseniz hesabı da annenizin üzerine açın derim.

Hattınız olmadan nasıl evden çıkıyorsunuz? Korkmuyor musunuz? Yolunuzu kaybetseniz Google maps çalışmayacak. Kulağa çok korkunç geliyor.
(Not: Hayatımda hiç kaybolmadım ama ya kaybolursam diye hayatta telefonsuz dışarı çıkamam.)

Hocam Google mapsden tüm Malatya'yı sadece 75 MB'a indirebiliyorum ve yürüdüğüm yerler insan olan yerler pek sıkıntı çıkmaz.
Bu arada tüm Tecde(yaşadığım mahalle)yi ezbereyim ve Yeşilyurt(yaşadığım ilçe)un bayağı büyük kısmını ezbereyim.

Hocam Google mapsden tüm Malatya'yı sadece 75 MB'a indirebiliyorum ve yürüdüğüm yerler insan olan yerler pek sıkıntı çıkmaz.
Bu arada tüm Tecde(yaşadığım mahalle)yi ezbereyim ve Yeşilyurt(yaşadığım ilçe)un bayağı büyük kısmını ezbereyim.
bende Malatya Yeşilyurt'ta yaşıyorum nedense söylemek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı