Papara hesabını geri alma

Reiichi

Decapat
Yer
Ohio
Geçen açtığım konuda Papara hesabıma giremediğimi söylemiştim, mail ile yardımcı oldular ve benden belirli şeyler istediler ama ben 1. adım dışında diğerlerinin nasıl yapılacağını bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• B610962A-BB3D-4464-8CC4-80045A912108.jpeg
    B610962A-BB3D-4464-8CC4-80045A912108.jpeg
    67,4 KB · Görüntüleme: 427
e-Devlet'e girip "nüfus kayıt örneği" yazarsan karşına çıkacaktır. 2.adımı da bu şekilde çözmüş olursun, geri kalanı fotoğraf işleri zaten.

Buyurun.

Yerleşim Yeri (İkametgah) ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama - Türkiye.gov.tr
Nüfus Kayıt Örneği Belgesi Sorgulama - Türkiye.gov.tr

15 yaşını doldurmuş T.C. Vatandaşları PTT şubelerinden e-Devlet şifresi alabiliyor, eğer herhangi bir bankada internet şubesi hesabınız varsa PTT şubesine bile gitmeden alabilirsiniz.

Eğer aynı evde yaşayan ebeveynlerinizden birinin e-Devlet şifresi varsa o sizin için kendi e-Devlet şifresiyle ikametgah belgesi alabilir.

Aile üyelerimden birinin şifresi yeterli yani benim için? 15 yaşımı tam doldurmuş değilim çünkü.

Aile üyelerimden birinin şifresi yeterli yani benim için? 15 yaşımı tam doldurmuş değilim çünkü.
Aile üyelerinizden birinin şifresiyle ikametgah belgesi alabilirsiniz.
  1. Aynı evde ikamet eden ebeveyninizin e-Devlet şifresiyle e-Devlet sistemine giriş yapın.
  2. Yerleşim Yeri (İkametgah) ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama - Türkiye.gov.tr adresini ziyaret edin.
  3. Bilgilendirme yazısını kabul edin.
  4. "Belgenin Kimin için Alınacağı" kısmında "Eş / Çocuk" seçeneğini seçin. "Eşe / Çocuğa ait T.C. Kimlik Numarası" kısmına kendi T.C. kimlik numaranızı yazın.
  5. "Belgenin Neden Verileceği" kısmında "Kuruma İbraz" seçeneğini seçin ve kurum adını yazın.
  6. Sorgula butonuna tıklayın.

Geri
Yukarı