Çözüldü Papara hesap onaylaması için yeni kimlik şart mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

schlss

Hectopat
Makaleler
4
Dostlar öncelikle selam. Kendime Papara açmaya karar verdim ama onaylayamadım. Bildiğiniz üzere eski kimlik ya da yeni kimlik istiyor doğrulama için. Dün yeni kimlik başvurusu yaptım ve beklemekteyim. Papara'yı doğrulamak için yeni kimliği mi beklemeliyim yoksa eski kimlikle doğrulasam bir sorun olur mu onu merak ettim. Ayrıca eski kimliğimde 2 adet delik bulunmakta, yeni kimlik başvurusunda delindi ya da zımbalandı nasıl anlatacağımı bilemedim. Kısaca ne yapmalıyım?

Çözüm
Dostlar öncelikle selam. Kendime Papara açmaya karar verdim ama onaylayamadım. Bildiğiniz üzere eski kimlik ya da yeni kimlik istiyor doğrulama için. Dün yeni kimlik başvurusu yaptım ve beklemekteyim. Papara'yı doğrulamak için yeni kimliği mi beklemeliyim yoksa eski kimlikle doğrulasam bir sorun olur mu onu merak ettim. Ayrıca eski kimliğimde 2 adet delik bulunmakta, yeni kimlik başvurusunda delindi ya da zımbalandı nasıl anlatacağımı bilemedim. Kısaca ne yapmalıyım?
Yeni kimliği beklemenizi tavsiye ederim. Ne olur ne olmaz.
Yeni kimliği beklemenizi tavsiye ederim. Ne olur ne olmaz.

Çözüm
Eski kimliğinin geçersiz olduğunu belirtmek için delgeçle üstünden delip sana geçici kimlik belgesi veriyorlar. Onun üzerindeki belgelerle doğrulayabilirsin.

Verdikleri geçici kimlik sıkıntı çıkartmıyor anladığım kadarıyla. Bu doğrulamayı sadece doğrulamak için mi istiyor tek seferlik. Eğer öyle değil ise yeni kimliği beklerim.

Verdikleri geçici kimlik sıkıntı çıkartmıyor anladığım kadarıyla. Bu doğrulamayı sadece doğrulamak için mi istiyor tek seferlik. Eğer öyle değil ise yeni kimliği beklerim.
Evet, tek seferlik. Zaten birkaç basit bilgi istiyor sadece. Eğer kimliğin gelmeden önce kimlik gereken bir şey olursa diye veriyorlar o belgeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı