Çözüldü Papara hesap onaylatınca aileye bilgi gider mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

masteg

Picopat
Daha fazla  
Papara hesabı aileme onaylatıcam interneten alışveriş, marketten satın alma, hesaba para gelme vb gibi durumlarda aileme bilgi gider mi SMS gibi.

Çözüm
Nasıl her şeyi kendi üstüme yapacağım.
Kendi telefon numaran üzerine kurarsan ailenin haberi hiçbir zaman olmaz. Ailene mesaj gidebilmesi için ya onlarda Papara uygulamasının yüklü olması gerekiyor veya onların numarası üzerine kayıtlı olması gerekiyor hesabın. Başka türlü mesaj gitmez.
Papara hesabı aileme onaylatıcam interneten alışveriş, marketten satın alma, hesaba para gelme vb gibi durumlarda aileme bilgi gider mi SMS gibi.

Her şeyi kendi üstüne yap ben aileme söyledim Papara alacağım dedim kart geldi harcamalar para yatirmalar her şey bana SMS geliyor yas 15 iken aldim şu an 17 hiç sıkıntı olmadı.

Nasıl her şeyi kendi üstüme yapacağım.
Kendi telefon numaran üzerine kurarsan ailenin haberi hiçbir zaman olmaz. Ailene mesaj gidebilmesi için ya onlarda Papara uygulamasının yüklü olması gerekiyor veya onların numarası üzerine kayıtlı olması gerekiyor hesabın. Başka türlü mesaj gitmez.

Çözüm
Eğer ebeveynlerinizden herhangi birinin telefon numarasını, TC Kimlik Numarasını veya E-Posta adresini kullanmazsanız herhangi bir bildirim gitmez.
Bu arada bir tavsiye vereyim, ailenizden bir şey saklamayın. Öğrenirlerse (ki öğrenmeleri uzun sürmeyecektir) çok daha kötü olur sizin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı