Papara ile CS:GO kasa açma sitelerine para yatırmak sıkıntı çıkarır mı?

Cranticos

Hectopat
Daha fazla  
2 dolar attım siteye, herhangi bir para çekme işlemi olmadı. Paparada'da oyun harcaması olarak gözüküyor. Bir sorun olmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Misal Key-Drop oyun ödemesi olsa da normal karttan yapınca kumar işlemi gibi gözükmekte. Fakat çok problem olmaz. Polisler bile SweetBonanza oynuyor :D 2 dolar 5 dolar çok umursanmaz. Yüklü çekimler dikkat çeker.

Biz yine kamu spotumuzu yapalım. Kumar iyi bir şey değildir. Oynamayınız.

Toplamda 58 TL kartımdan oyun kategorisi altında çekildi, ancak kartıma herhangi bir ödeme falan almadım, para çekmedim, sadece yatırdım.
Bir sorun olmaz üstteki arkadaşın dediği gibi, ufak meblalara bakmıyorlar. Bizim arkadaş bir keresinde siteden bıçak düşürdü ve sattı, parası ise 1 hafta sonra geldi fakat tutar yüksek olunca banka aradı bu para nereden geliyor diye.

Bir sorun olmaz üstteki arkadaşın dediği gibi, ufak meblalara bakmıyorlar. Bizim arkadaş bir keresinde siteden bıçak düşürdü ve sattı, parası ise 1 hafta sonra geldi fakat tutar yüksek olunca banka aradı bu para nereden geliyor diye.
Anladım. Arkadaşınızın başına bir şey geldi mi? Ne dedi bankacılara?

Anladım. Arkadaşınızın başına bir şey geldi mi? Ne dedi bankacılara?
Yabancı ülkeden para transferi olduğu için aramışlar bizim arkadaş da olanı söyledi, oyun itemleri takas ettiği bir siteden aldığını söyledi o şekil kapandı konu. Yurtdışı para akışını görüp kontrol edemedikleri için 3-4k arası para girişi olduğu zaman arıyorlar illegal bir şey var mı diye

Geri
Yukarı