Papara ile Minecraft alınır mı?

Göko40

Hectopat
Papara üzerinden Minecraft: Java Edition alınabiliyor. Fiyatı 500 TL.
Ancak şöyle bir durum var Minecraft: Java Edition Minecraft.net'ten alındığında 385TL civarlarına geliyor.
Ben şimdi Papara kullanarak Minecraft'ı normal sitesinden alabilir miyim, yoksa her türlü 500 TL ödemem mi gerekiyor?

Ancak şöyle bir durum var Minecraft: Java Edition Minecraft.net'ten alındığında 385TL civarlarına geliyor.
Ben şimdi Papara kullanarak Minecraft'ı normal sitesinden alabilir miyim, yoksa her türlü 500 TL ödemem mi gerekiyor?
Evet alabilirsin kendi sitesinden.

Normal sitesinden alabilirsin.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.
Sitesinden alabilirsin ancak birkaç ay daha bekleyebilirsen Windows 10 Edition'u alıp, yaz geldiğinde Java Edition'a da sahip olmanı tavsiye ederim. Hangi sürüme sahipseniz 2022 yazında diğer sürüm hediye olarak verilecek.

Hocam bunun bir kaynağı varsa gönderebilir misin bunu çok duydum ama bir kaynağını bulamadım gönderirsen çok mutlu olurum.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Hocam bunun bir kaynağı varsa gönderebilir misin bunu çok duydum ama bir kaynağını bulamadım gönderirsen çok mutlu olurum.
Minecraft Launcher açıldığında karşınıza çıkıyor, ayrıca forumlarda ve Reddit'te de konular mevcut.
1652614099661.png

Yeni konular

Geri
Yukarı