Papara ile Nintendo e-shop alışverişi mümkün mü?

Smuya

Hectopat
Makaleler
7
Arkadaşlar ben bir ininal Kart kullanıcısıyım ve Ininal'in kısıtlaması sebebiyle Nintendo e-shop'tan oyun alamıyorum. Yakın zamanda Crash indirime girmiş ve Crash'i çok almak istiyorum ve size soruyorum: Papara ile Eshop'tan alışveriş mümkün mü yoksa gene saçma bir kısıtlama mı var?

Arkadaşlar ben bir ininal Kart kullanıcısıyım ve ıninal'in kısıtlaması sebebiyle Nintendo e-shop'tan oyun alamıyorum. Yakın zamanda crash indirime girmiş ve Crash'i çok almak istiyorum ve size soruyorum: Papara ile Eshop'tan alışveriş mümkün mü yoksa gene saçma bir kısıtlama mı var?

Papara kart yurt dışında geçerliyse yaparsın, aksi taktirde imkansız. Tek şansın yurt dışında açık bir kredi kartı ya da ona bağlı sanal kart kullanmak öyle bir durumda.

Papara'ya üye olup sanal kart oluşturmak çok zor bir şey değil. Papara ile alışveriş yapmak için illa elinde basılı bir kart olmasına gerek yok, uygulama üstünden sanal kart oluşturup, para yükleyip kullanabiliyorsunuz.

2 sene önce Papara kartımdan Amazon yurt dışından alışveriş yapmıştım hiç sorun yaşamamıştım.

Papara'ya üye olup sanal kart oluşturmak çok zor bir şey değil. Papara ile alışveriş yapmak için illa elinde basılı bir kart olmasına gerek yok, uygulama üstünden sanal kart oluşturup, para yükleyip kullanabiliyorsunuz.

Ben sanal kart kullanmayı sevmiyorum zaten dışardayım şimdi kart alacağım ve deneyeceğim.

Ben sanal kart kullanmayı sevmiyorum zaten dışardayım şimdi kart alacağım ve deneyeceğim.

Kartı aldım. Öğrenci kartı verdiler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı