Çözüldü Papara İstanbulkart yüklemesi nasıl iptal edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bugün Papara'dan İstanbulkart'a para attım, şu an beklemede, daha İstanbulkart'a geçmedi. Bunu nasıl iptal edip Papara kartıma iade edebilirim?

Çözüm
İstanbulkart'a geçmediyse Papara'yı arayıp iade istemen yeterli olacaktır.
İade etmiyorlar öyle, direkt istanbul kart sistemine geçiyor. Başıma geldi iptal edemiyoruz dediler.

Bugün Papara'dan İstanbulkart'a para attım, şu an beklemede, daha İstanbulkart'a geçmedi. Bunu nasıl iptal edip Papara kartıma iade edebilirim?
İptal edilmiyor, istanbul kart sistemine geçiyor. Bende direkt karta yükleniyor diye paparadan yükledim meğersem fiziksel yükleme noktasına gidip kartı okutman gerekiyor ki yüklensin otomatik... Maalesef ya gideceksin yada bilemiyorum
Aynı sorunu yaşamıştım, şuan talimat olarak bekliyor sizde de. Beyaz masayı aradığımda iptal edemeyeceklerini söylemişlerdi mecbur yükleyeceksiniz. Uygulamadan onaylamasanız bile kartı bir yere bastığımızda talimat yükleyecek.

İstanbulkart'a geçmediyse Papara'yı arayıp iade istemen yeterli olacaktır.
İade etmiyorlar öyle, direkt istanbul kart sistemine geçiyor. Başıma geldi iptal edemiyoruz dediler.

İptal edilmiyor, istanbul kart sistemine geçiyor. Bende direkt karta yükleniyor diye paparadan yükledim meğersem fiziksel yükleme noktasına gidip kartı okutman gerekiyor ki yüklensin otomatik... Maalesef ya gideceksin yada bilemiyorum

Çözüm

Geri
Yukarı