Papara Joker kart nasıl alınır?

Fraosary

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Malatya
Daha fazla  
Meslek
Developer, Grafiker
Bugün Papara kartımı kaybettim ve kartı iptal ettim. Uzun zamandır istediğim Papara joker kartı almak istiyorum fakat bunun için kartta para olması gerekiyor. Ben kartı iptal ettim hangi karttan para yükleyecğim? Sanal kart var ona para yükleyip mi almalıyım? Ve ben kartı iptal etmeme rağmen hala karttaki bakiye gözüküyor.

IMG_0420.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara kullanmıyorum ama genel birşey olduğu için hep böyle oluyor. Sen kartı iptal etmişsin hesabı iptal etmedigin için hesapta para kalır. Şimdi joker kartı almak için ya bir arkadaşın sana parasını aticak ya da temazsiz yol ile hesaba parayı yükleyip kartı alabilirsin.

Bugün Papara kartımı kaybettim ve kartı iptal ettim. Uzun zamandır istediğim Papara joker kartı almak istiyorum fakat bunun için kartta para olması gerekiyor. Ben kartı iptal ettim hangi karttan para yükleyecğim? Sanal kart var ona para yükleyip mi almalıyım? Ve ben kartı iptal etmeme rağmen hala karttaki bakiye gözüküyor.

Eki Görüntüle 1979491

Joker kartı almak için hesabında yeterli bakiye olmalı. Bakiyeyi ATM'den kartsız bir şekilde yükleyebilir, Banka/Kredi kartınla yükleyebilir (%3 komisyon) ya da kendi banka hesabından Fast, Havale veya EFT yöntemlerinden birini kullanarak bakiye yüklemeni gerçekleştirebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada; kart ile yüklediğin para, kartında değil Papara hesabında bulunur. Bu yüzden kartını iptal etsen de bakiyeni ek işleme gerek kalmadan hesabına bağlı olan tüm sanal ve fiziksel kartlarında kullanmaya devam edebilirsin.

Geri
Yukarı