Papara joker kart alınmasına rağmen para gönderimi yapılamıyor

gialen

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE 12GB RTX 3060 / RYZEN 5 5500 / 16GB HYPERX FURY RAM / GIGABYTE A520M K ANAKART
Tıpkı başlıkta söylediğim gibi Papara joker kart aldım fakat hala para gönderimi yapamıyorum. Hala benden Black kart almam gerektiğini söylüyor, eskiden almond kart kullanıyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam almond kartı aktifleştirdiğinizde hesabınızın sözleşmeli hesaba geçmiş olması gerekirdi. NFC ile kimlik doğrulamayı deneyin.

Hali hazırda onaylı hesapsanız destek ile iletişime geçin.

Sanırım 18 yaşından küçüksünüz. 18 yaşından küçüklerin sözleşmeli hesaba geçiş yapabilmesi için velisinden onay alması, hesabını NFC ile doğrulamış olması ve velisininde sözleşmeli bir Papara kullanıcısı olması gerekmekte. Bu şartları sağlıyorsanız ve sözleşmeli hesaba geçiş yapamadıysanız Papara'nın kullanıcı destek merkeziyle iletişime geçin.

İkisi de aslında Lite Card. Black kart almanız gerekiyor.

Lite Card ve Black Card eski seri Papara kartlarıdır. Yeni seride Lite ve Black kartlar, Papara Card adı altında birleşti ve bu yeni seri Papara Card'lardan herhangi birini uygulama üzerinden veya papara.com'dan alınması halinde hesap tipi sözleşmeliye yükselebilir. Yani, bahsettiğiniz Black Card zorunluluğu eskidendi.

Hocam almond kartı aktifleştirdiğinizde hesabınızın sözleşmeli hesaba geçmiş olması gerekirdi. NFC ile kimlik doğrulamayı deneyin.

Halihazırda onaylı hesapsanız destek ile iletişime geçin.

Bayağı eskiden aldım hocam Lite kart zamanında aldım üzeridne Lite yazıyor kartın.

Hali hazırda onaylı hesapsanız destek ile iletişime geçin.
hocam iptal ettim ben gidip almond kartımı ama?

Sanırım 18 yaşından küçüksünüz. 18 yaşından küçüklerin sözleşmeli hesaba geçiş yapabilmesi için velisinden onay alması, hesabını NFC ile doğrulamış olması ve velisininde sözleşmeli bir Papara kullanıcısı olması gerekmekte. Bu şartları sağlıyorsanız ve sözleşmeli hesaba geçiş yapamadıysanız Papara'nın kullanıcı destek merkeziyle iletişime geçin.

Lite Card ve Black Card eski seri Papara kartlarıdır. Yeni seride Lite ve Black kartlar, Papara Card adı altında birleşti ve bu yeni seri Papara Card'lardan herhangi birini uygulama üzerinden veya papara.com'dan alınması halinde hesap tipi sözleşmeliye yükselebilir. Yani, bahsettiğiniz Black Card zorunluluğu eskidendi.

Eskiden D&R'dan almıştım Lite Card olarak.

Nasıl yapacağım veli onayı olayını?

hesap tipi onaylı hesap diyor. kendi tc kimliğimle doğrulama yapmıştım

Bayağı eskiden aldım hocam Lite kart zamanında aldım üzeridne Lite yazıyor kartın.

Hocam iptal ettim ben gidip almond kartımı ama?

Eskiden D&R'dan almıştım Lite Card olarak.

Nasıl yapacağım veli onayı olayını?

Hesap tipi onaylı hesap diyor. Kendi T.C. Kimliğimle doğrulama yapmıştım.

Lite kart zamanında hesap açtıysanız muhtemelen sizden veli onayı istenmeyecektir. Şu anki Almond kartınızı uygulamadan ya da papara.com'dan almadıysanız eğer bu yerlerden herhangi bir renkte Papara Card başvurusunda bulunmanız ve teslimat sırasında kurye tarafından kartla beraber gelen teslim formunu imzalamanız yetecektir.

> Kartınızı aktifleştirirken veli onayı isterse SSS'deki gönderiye bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı