Papara kargo parası ister mi?

Sadece PTT'denmş yüklerim ATM vs karıştırmazsak şok, Migros'tan oluyor mu?

ATM'lerden para yatırabilirsiniz. Migros'tan ya da şok marketlerden yatırılmıyor diye biliyorum.

Ayrıca cashback özelliğin'de YouTube'u gördüm kanallara katılınca'da cashback oluyor mu yoksa sadece yt Premium'damı cashback var?

Sadece YouTube Premium alırken geçerlidir. Bir ay içerisinde YouTube %50 cashback kampanyasından en fazla 10₺ kazanabilirsiniz.

Sizce Papara zor mu?

Sorunuzdan anladığım kadarıyla kampanyaları bol bir kart diyebilirim. 3 yıldır kullanmaktayım.

ATM'lerden para yatırabilirsiniz. Migros'tan ya da şok marketlerden yatırılmıyor diye biliyorum.

Sadece YouTube Premium alırken geçerlidir. Bir ay içerisinde YouTube %50 cashback kampanyasından en fazla 10₺ kazanabilirsiniz.

Sorunuzdan anladığım kadarıyla kampanyaları bol bir kart diyebilirim.
Teşekkürler artık hayırlısı.

Doğrulama için karttan çekilen 1 TL'ye bile Cashback çalıştı bende. Papara şu an için en avantajlı ön ödemeli kartlardan birisi. Sahibinin son demeçlerine göre pek çok yeni özellik bizleri bekliyor.

Ne yenilikler olacak ki diyen soran olursa, aşağıdaki podcastı izleyebilir. Sizden durduk yere para kesen e-cüzdanlar yerine Papara'yı öneriyorum. Bankalar EFT'ye çare bula dursun...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı