Papara Kart 2 haftadır gelmedi

342524

Hectopat
Makaleler
3
1670259649374.png

5 gündür böyle. Ne zaman gelir acaba? Kurye ile iletişime geçmem gelme zamanını hızlandırır mı?

Tamamen Allah'a emanet. Gerçekten. Benim kartım, hatırlamıyorum bile o kadar uzun süre, neredeyse 8-9 ayda geldi. Belki de daha fazla sürmüştür. 4 defa kart bastırdım AGT Kurye'nin rezilliği yüzünden, ben o kartları bastırırken Papara kart tasarımlarını bile değiştirdi. Böylesine uzun bir süreçten bahsediyorum :D

AGT'nin internet sitesi birazcık sıkıntılı. Aynı sorunla karşılaşmıştım, iki hafta beklemem gerekmişti. Ulaşabiliyorsanız kurye veya müşteri hizmetleriyle iletişime geçin. Yoksa daha çok beklersiniz. Üstlerine gitmedikçe umurlarında olmuyor maalesef.

Eki Görüntüle 1594467

5 gündür böyle. Ne zaman gelir acaba? Kurye ile iletişime geçmem gelme zamanını hızlandırır mı?
Zamanında bana AGT kurye ile 2 ay civarında gelmişti. Aynı ilde olan kuzenime ise 5 günde gelmişti. Ne zaman getirecekleri belli olmuyor yani. Şirketin isminin aynı günde teslimat olması da ayrı bir konu.

Eki Görüntüle 1594467

Kurye ile iletişime geçmeyince vicdan azabı çektiremiyosun, sonra gelmiyorlar. Ben adamı 17 defa aradım sonuncuda açınca adama evim burda dedim, adamda ben oranın kuryesi değilim dedi.

Geri
Yukarı