Papara kart alınır mı?

Papara ile hadi kartı karşılaştırmaya bile gerek yok Papara bayağı üstün. Ayrıca Papara ile aldığınız bazı harcamalardan cashback alabiliyorsunuz. Hadi ise sadece A101 de yapılacak harcamalar için iyi.

Dostum sanırım sen Papara kartı hiç kullanmadın? Papara cashback dahil olmak üzere birçok özelliği ile hadi kartı geride bırakıyor hadi kart A101 sayesinde ünlendi hatta.

Sizler hiç hadi kullanmadınız sanırım. O yüzden bilmiyorsunuz. Örneğin, 50 TL harcama yap 20 TL kazan, fatura öde 20 TL kazan, 50 lira yükleme yap 10 TL kazan. Her ay bunları yaptığınızı düşünsenize. Bunlar Papara'da var mı bari 🤣🤣

Sizler hiç hadi kullanmadınız sanırım. O yüzden bilmiyorsunuz. Örneğin, 50 TL harcama yap 20 TL kazan, fatura öde 20 TL kazan, 50 lira yükleme yap 10 TL kazan. Her ay bunları yaptığınızı düşünsenize. Bunlar Papara'da var mı bari 🤣🤣

Steam'de %10 Trendyol'da %10 ve fazlası cashback veriyor.

Alınmaz. Hadi kart daha iyi.
Hadi kartının bir özelliği yok. Artık satmadığı için ücretsiz dağıtmaya bile başladılar. Sözde bazı A101 ürünlerinde indirim sağlıyor. Onun için Migros kart alıp Migros ürünlerine indirim almak daha mantıklı.

Alabilirsiniz, cashback konusunda kullanıcılara çok fazla özellik ve kâr sağlıyor. Ayrıca Black kart sözleşmeli hesap içindir. İlk olarak almond Card alıp sonrasında evinize Black Card sipariş edin derim.

Hocam Papara kartıyla harcama yaparken para harcamak için limitmi açıyoruz?

Arkadaşlar, cümleten selam ben Papara kart almayı düşünüyorum. Paralarını oraya yatıracağım Steam'den oyunda alacağım sitesinden ücretsiz bir şekilde sipariş edilebiliyormuş ama uzun sürüyormuş Hepsiburada'dan veya CarrefourSA'dan alsam sıkıntı olur mu? Bir de almond kart alırsam Black kart gibi aynı mı olur özellikleri?

Evet, kendi uygulamasından veya sitesinden alacağınız ilk kart ücretsiz. Teslimat konusu aslında bölgenizdeki anlaşmalı kurye firmasının iş yüküne ve çalışma prensibine göre değişiklik gösteriyor. Bana tüm kartlarım genellikle bir hafta içerisinde teslim edildi.

Hepsiburada, CarrefourSA gibi anlaşmalı noktalardanda kartı alabilirsiniz tabii ama bu kartlar hesabınızı sözleşmeliye geçirmez, sözleşmeli hesapda daha yüksek kullanım limitleri ve özellikleri mevcut. Fakat, hesabınızı onaylarken (18 yaş üstüyseniz) NFC ile doğrulama yaparsanız doğrudan sözleşmeli hesabada geçiş yapabilirsiniz.

Almond Card, tıpkı Black Card gibi Papara Card aile dahildir ve bu kartlar arasındaki tek fark renkleri.

Tek kişiyi davet ederek 25 TL para alıyorum Papara'dan senin gibi para yüklemiyorum Papara ile hadi kart kıyaslanamaz hadi Kart'ta kullandım Papara'nın p'sinin yanından bile geçemez.

Geri
Yukarı