Papara kart alınır mı?

Froxy7

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP VİCTUS 16
GPU: RTX 4060
CPU: AMD 7840HS
RAM: SK HYNİX (2X8) 5600 MHZ CL40
SSD: KIOXIA KXG80ZNV1T02 1TB
Merhaba, 18 yaşıma 6 ay kaldı. Oyun satın almak için Papara geçmeyi düşünüyorum. 18 yaşından küçük olunca hangi özellikler kısıtlanıyor? Ya da 6 ay bekleyip banka kartı mı çıkartayım?

Merhaba, 18 yaşıma 6 ay kaldı. Oyun satın almak için Papara geçmeyi düşünüyorum. 18 yaşından küçük olunca hangi özellikler kısıtlanıyor? Ya da 6 ay bekleyip banka kartı mı çıkartayım?

Hiçbir kısıtlama yok, 13 yaşından büyük olmak yeterli diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Banka kartını şimdi de veli izniyle çıkartabilirsin ancak geri ödeme vs. konusu çok sık olmuyor orada. Banka kartı çıkarıp parayı Nays'a atabilirsin belki, orada da güzel avantajlar var. 🌽🙊

Steam Epic gibi platformlardan oyun alacaksınız Nays tavsiye ederim fiziksel kartı yok tabii ama ikisini de alın bir şey kaybetmezsiniz.

Hiçbir kısıtlama yok 13 yaşından büyük olmak yeterli diye biliyorum.

Gayet de var, 18 yaş altı hesaplar için veli izni istiyor artık Papara, Black kart söylesen dahi 18 yaş altı olduğun için sözleşmeli hesaba geçmiyor, velisine hesap açıp yeni kimlik kartını NFC(cihazda özellik varsa) özelliği ile okutup veya velinize Black kart söyleyip sözleşmeli hesaba geçirince otomatikman sizde sözleşmeliye geçiyorsunuz, önceden böyle bir saçmalık yoktu Papara günden günde bozuyor.

Herkese teşekkürler hem Nays hem Papara kullanacağım.

Geri
Yukarı