Papara kart çipli karta geçmek

Merhaba arkadaşlar papara kullanicisiyim doğrulanmış hesabim var fakat cipsiz kart kullanıyorum. Cipli karta geçmeyi düşünüyorum fakat ben sabahlari ve akşamları evde bulunmuyorum. Genel itibarı ile öğlen saatlerinde evdeyim evde herhangi bir birey de bulunmuyor. Diyelim ki kurye benim olmadığım zaman geldi ne olacak? Ve biraz saçma ve lüks'e kaçacak farkındayım ama bu saatleri ayarlayamiyor ya da bilemiyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurye ile iletişime geçerseniz belirttiğiniz saatlerde gelmeye çalışıyor. Nazik olduğunuz sürece sorun yok :) Bende aynı durumun biraz daha farklı bir şeyini yaşadım. Bayram ziyareti için 1-2 gün önce yola çıkmıştık ve kart o zaman gelmişti, kurye ile iletişime geçip bayramdan 1 hafta sonra kendisinden teslim aldım. Çok yardımcı oldu sağ olsun :)

Kurye ile iletişime geçerseniz belirttiğiniz saatlerde gelmeye çalışıyor. Nazik olduğunuz sürece sorun yok :) Bende aynı durumun biraz daha farklı bir şeyini yaşadım. Bayram ziyareti için 1-2 gün önce yola çıkmıştık ve kart o zaman gelmişti, kurye ile iletişime geçip bayramdan 1 hafta sonra kendisinden teslim aldım. Çok yardımcı oldu sağ olsun :)
Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı