Papara kart doğrulama

Arkadaşlar, Papara kart alacağım hesap doğrulaması geliyor. T.C.'ye tıkladım eski T.C.'yi seçtim ya kimliği çerçevenin içine sokamıyorum, ne yapmam lazım?

Başka bir telefondan başka bir kamerayle yapmayı deneyin bir de. Bakalım işinize yarayacak mı?

Aga sizde bir oluyor ben olurken ben de tek kimlik numarası istedi.

Hocam o eskidendi. Artık kimlikleri okutmadan doğrulama yapılamıyor.

Vallahi cümleden gram bir şey anladıysam Arap olayım. Kusura bakmayın.

Diyorum ki ben 1 ay önce kimlik okutmadan onaylı oldum kendi zirrat bankasindan IBAN ile para atınca.

Şimdi anladım. Onaylı hesaba sadece telefon numarası ve e-posta yeterli oluyordu sanırım. Black kart siparişi için sözleşmeli hesap gerektiğinden sözleşmeli hesaba geçerken kimlik doğrulaması gerekiyor.

İlk önce Papara uygulamasından doğrulama yapmanız gerekiyor. Yanlışım varsa diğer bilgisi olan arkadaşlar düzeltebilir mi?
@Tibet Ulubey Hocam yanlışım varsa düzeltir misiniz?
Hocam daha 1 ay önce yaptım. Kimliğin her tarafını okutuyorsunuz. Adres ve iş bilgilerinizi elinizle giriyorsunuz. Sonra yüzünüzü taratiyorsunuz. Bunlari yaptıktan sonra Papara Card evinize geliyor. Geldikten sonra da bir sözleşme imzalatip size teslim ediyorlar.

Hocam daha 1 ay önce yaptım. Kimliğin her tarafını okutuyorsunuz. Adres ve iş bilgilerinizi elinizle giriyorsunuz. Sonra yüzünüzü taratiyorsunuz. Bunlari yaptıktan sonra Papara Card evinize geliyor. Geldikten sonra da bir sözleşme imzalatip size teslim ediyorlar.

Dostum ben 1 2 ay önce Papara'ya kayıt oldum ben kayıt olurken okut falan demedi demek ki ben kayıt olurken yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı