Papara kart faize girer mi?

Hayır yükledigin kadar kullanırsın.

Oh bee sipariş ettim kuryede ama yine de bir tereddüt ettim teşekkürler :)

Eğer anaparadan bir KÂR elde etmiyorsanız faiz yememiş olursunuz.

Nasıl yani biraz açıklar mısın? rica etsem :)

Eğer anaparadan bir KÂR elde etmiyorsanız faiz yememiş olursunuz.

Ya mesela Netflix alıyorsun üyelik ücretinin yarısını ödüyorlar hem de her ay 10 TL hediye veriyorlar bunda sıkıntı yok değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
oh bee sipariş ettim kuryede ama yine de bi tereddüt ettim teşekkürler :)

nasıl yani biraz açıklar mısın rica etsem :)
Yüklemiş olduğunuz paranın size bir getirisi -yani bir kazanç- olmayacağı ve için yüklediğiniz kadar harcayacağınız için Papara kart faize girmez. Tabii bunun aksine bir durum olursa faize girer. Umarım anlatabilmişimdir🙂
Ya mesela Netflix alıyorsun üyelik ücretinin yarısını ödüyorlar hem de her ay 10 TL hediye veriyorlar bunda sıkıntı yok değil mi?
Tamamen mantıken cevaplıyorum bir yükümlülük de kabul etmiyorum. Bence bu faiz olmaz çünkü bu Papara'yla Netflix arasında yapılmış bir indirim kampanyası sonuçta.

Son düzenleme:
Yüklemiş olduğunuz paranın size bir getirisi -yani bir kazanç- olmayacağı ve için yüklediğiniz kadar harcayacağınız için Papara kart faize girmez. Tabii bunun aksine bir durum olursa faize girer. Umarım anlatabilmişimdir🙂

Tamamen mantıken cevaplıyorum bir yükümlülük de kabul etmiyorum. Bence bu faiz olmaz çünkü bu Papara'yla Netflix arasında yapılmış bir indirim kampanyası sonuçta.

Çok teşekkür ederim anladım hayırlı ramazanlar.

Geri
Yukarı