Papara kart güvenilir mi?

ichbinahmet

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçen hafta internet üzerinden papara kart sipariş verdim İninal ve Bynogame ile ilgili sıkıntılarım olduğu için.

Bynogame karta 500TL yüklediğimde ATM yutmuştu ve param gitmişti, ve troy kart kullanıyor.

İninal aylık 2TL vergi çekiyor ve 750TL yükleme sınırı var.

Ben de kart ararken alabilecek yaşıma uygun paparayı buldum aranızda kullanan veya sıkıntısı olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta internet üzerinden papara kart sipariş verdim İninal ve Bynogame ile ilgili sıkıntılarım olduğu için.

Bynogame karta 500TL yüklediğimde ATM yutmuştu ve param gitmişti, ve troy kart kullanıyor.

Ben de kart ararken alabilecek yaşıma uygun paparayı buldum aranızda kullanan veya sıkıntısı olan var mı?
Kullanıyorum, hiç bir sorunu yok.

Geçen hafta internet üzerinden Papara kart sipariş verdim İninal ve bynogame ile ilgili sıkıntılarım olduğu için.

Ben de kart ararken alabilecek yaşıma uygun Papara'yı buldum aranızda kullanan veya sıkıntısı olan var mı?

Duyduğuma göre Papara devletin kartı olması lazım bende yaklaşık 2 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yok lakin ona güvenmezsen türksell in paycell kartı var.

Güvenilir. Aylık kullanım ücreti yok sanırım. Para çekme sınırı da yok, Ininal'a daha yeni gelen bir özellik. Ayrıca temassız kart. Örneğin; otobüslerde, vesaire geçiyor. Kartının bedava olması da ayrı bir güzel, çipli ve isminizin yazdığı kart hem de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir. Aylık kullanım ücreti yok sanırım. Para çekme sınırı da yok, Ininal'a daha yeni gelen bir özellik. Ayrıca temassız kart. Örneğin; otobüslerde, vesaire geçiyor. Kartının bedava olması da ayrı bir güzel, çipli ve isminizin yazdığı kart hem de.
Benimde geçen gün geldi elime çipli aylık yükleme sınırı ATM den 2000 TL imiş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı