Papara vs İninal

Şahsen, Papara'yı tercih ederim. Çünkü ininal gibi alışverişte işlem ücreti almıyor. Ayrıca müşteri hizmetleri vs. daha iyi (her iki kartı da zamanında kullandığım için yazıyorum.). Cashback adında YouTube, Spotify gibi platformlarda Premium aldığınızda genellike yarısını veya %25'ini iade ediyor. Doğal olarak alışveriş yapılan yerden yere değişiyor. Fakat Discord Nitro için geçerli mi bilmiyorum. Bu da ayrı bir artısı. Fakat eğer Ininal'de şu an Discord Nitro için kampanya varsa ininal üzerinden de alışveriş yapabilirsin. Umarım yardımcı olmuşumdur. 👍

Hocam, İninal aidat ücreti de alıyor kullanım ücreti de alıyor. Sizin bu 2 TL dediğinizi Papara almıyor. Papara her türlü daha önde.

Alsın bana sıkıntı yok, kullanım ücreti aylık zaten. Anlaşmalı ATM var yakınımda yükleyince para da kesmiyor. Papara'da ön ödemeli kart için arkalı önlü kimlik istenmesi vs. çok saçma.
Gider kredi kartı alırım.
Şahsen, Papara'yı tercih ederim. Çünkü ininal gibi alışverişte işlem ücreti almıyor. Ayrıca müşteri hizmetleri vs. daha iyi (her iki kartı da zamanında kullandığım için yazıyorum.). Cashback adında YouTube, Spotify gibi platformlarda Premium aldığınızda genellike yarısını veya %25'ini iade ediyor. Doğal olarak alışveriş yapılan yerden yere değişiyor. Fakat Discord Nitro için geçerli mi bilmiyorum. Bu da ayrı bir artısı. Fakat eğer Ininal'de şu an Discord Nitro için kampanya varsa ininal üzerinden de alışveriş yapabilirsin. Umarım yardımcı olmuşumdur. 👍
Alışverişte işlem ücretini ilk defa sizden duydum.

Papara hakkında kimlik bilgilerimiz kötüye kullanılıyormuş diye bir şey duymuştum hatta YouTube'da videosuda vardı o yüzden ininal bence.

Geri
Yukarı