Papara kart havale aktarılmadı

Linics

Hectopat
Daha fazla  
Dün gece 10 gibi Papara kartıma garanti kartından havale yaptım. Açıklama kısmına Papara numaramı falan girdim, dün akşam havale işlemi gerçekleşemeyeceğini biliyordum. Bu sabah 10.30 kalktığımda hala para gelmemişti, saat 12.40 oldu hala gelmedi. Pazar olduğu için ya da sokağa çıkma yasağından falan dolayı çalışmıyor olabilir mi?

Hayır. 7/24 olayı var Papara'da. Gelmesi gerekiyor. IBAN doğrulaması yapın.

EFT olayı bankadan farklı bir bankaya gönderilirse 7/24 olayı yok ama havale ise 7/24 gerçekleşebilir. Tabii mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden havale yaparsanız. Aynı bankadan aynı bankaya transferde beklemiyorsunuz.

Genelde iş günleri içinde böyle şeylerle ilgileniyorlar. Benim de iadelerim gelmiyordu hafta sonu. Salı günü gelmezse arayın Papara'yı yardımcı olurlar.

Geçenlerde arkadaşın banka hesabından kendi papara hesabıma havale yapmaya çalışmıştım, farklı kişilerin hesapları olduğu için gönderilmemişti, hatta konu açmıştım bende buraya.Sen havaleyi başka birinin banka hesabından mı yaptın ?
Ha birde iş günü olayı var tabi

Hesabınıza bankadan bekleme blokesi gelmiş olabilir. Bunu yaşadım daha önce. İlk iş gününde, mesai başlamasından 30 dakika sonra çözülmüştü.

Dün gece 10 gibi Papara kartıma garanti kartından havale yaptım. Açıklama kısmına Papara numaramı falan girdim, dün akşam havale işlemi gerçekleşemeyeceğini biliyordum. Bu sabah 10.30 kalktığımda hala para gelmemişti, saat 12.40 oldu hala gelmedi. Pazar olduğu için ya da sokağa çıkma yasağından falan dolayı çalışmıyor olabilir mi?
Garanti hesabı sizin adınıza değil mi?

Geri
Yukarı