Papara kart iptal olunca yasal olmayan işler yapılır mı?

@Emri anlıyorum. Dediğim gibi o iptal işleminden sonra yasa dışı iş yapılırsa ben iptal etmek için başvurdum, iptal olmadıysa Papara'nın sorumsuzluğu diyerek işin içinden çıkılabilir aslında. Sonuçta iptali için başvurmuşsunuz, Papara'nın sorumsuzluğu.

Dostum iptal etmek istediğin zaman banka sahip olduğun kart numarasını boşa düşürür. Seninle hiçbir bağı kalmaz. Sadece BIN kodundan hangi bankaya / şirkete bağlı olduğu belli olur. Bu kadar dert etmene gerek yok. Artık kim kullanacaksa bilgileri POS'a girdiği zaman POS bunun ne olduğunu anlayamayacak. Bir Rus'un sana Arapça konuştuğunu düşün. Rus olduğunu (Papara'ya bağlı olduğunu) anlayacaksın ama ne dediğini bilemeyeceksin.

Dostum iptal etmek istediğin zaman banka sahip olduğun kart numarasını boşa düşürür. Seninle hiçbir bağı kalmaz. Sadece BIN kodundan hangi bankaya / şirkete bağlı olduğu belli olur. Bu kadar dert etmene gerek yok. Artık kim kullanacaksa bilgileri POS'a girdiği zaman POS bunun ne olduğunu anlayamayacak. Bir Rus'un sana Arapça konuştuğunu düşün. Rus olduğunu (Papara'ya bağlı olduğunu) anlayacaksın ama ne dediğini bilemeyeceksin.
Hocam ben Papara kartımı iptal ettim fakat arkadaşım bu bilgileri biliyor ya iptal ettim kartın kart numarasını CVV falan biliyor yasa dışı işlemler yapıp bana ceza gelir mi çünkü getir de kartımı kaydetmeye çalıştım da bana SMS geliyor kayıt için o SMS'i girdiğimde kartım getire tanımlanıyor o yüzden biraz endişeleniyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaş videonun son kısmında her 2 kartının da bilgilerini gösteriyor getir de kayıt etmeye çalıştım ve SMS de gidiyor yani benim durumum gibi.
@Emri anlıyorum. Dediğim gibi o iptal işleminden sonra yasa dışı iş yapılırsa ben iptal etmek için başvurdum, iptal olmadıysa Papara'nın sorumsuzluğu diyerek işin içinden çıkılabilir aslında. Sonuçta iptali için başvurmuşsunuz, Papara'nın sorumsuzluğu.

Hocam bir şey diyeceğim şimdi arkadaşım atıyorum yasa dışı bir işlem yapsaydı bu son işlemler yerinde kesinlikle görünür müydü yoksa müşteri hizmetlerini falan arayıp kart bilgilerini söyleyerek yaptığı son işlemi sildirebilir mi veya yaparken kayıt ettirmeyebilir mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı