Çözüldü Papara kart kapalı haldeyken para yükledim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
Kartıma para yükledim ve ATM'de para sıkıştı ve paranız geri alındı diye ATM'de uyarı geldi. 100 TL yatırmıştım. Kartı son olaylarda kullanıma kapattığım aklıma geldi. Bu olaydan sonra kullanıma açtım ama hesapta para gözükmüyordu durum ne olur?

Son düzenleme:
Çözüm
Anlasaydım cevap verirdim.

Hiçbir şey anlamadım.

Hocam müthiş bir devrik cümle sıkıntınız var.

Hocam anın telaşıyla alelacele yazmam gerekiyordu. Özür dilerim.

Anladım. Papara müşteri hizmetlerini arayabilir arkadaş.

Akbank ATM'sinden yüklemiştim. Akbanktakiler Papara'ya yönlendiriyor. Paparadakiler ATM numarası soruyor. Akbank'ın buna verebilecek bir cevabı yok. Skor golsüz eşitlikle devam ediyor anlayacağınız.
Benim gibi bu sorunu yaşayacak arkadaşlar için adım adım güncelllemeleri yapma ihtiyacı duydum.

19.49 23 Ekim 2020 - ATM numarasını, kartsız işlemler bölümünden öğrenip, Papara'nın müşteri hizmetleriyle konuşmanız gerekiyor. Onlar "ticket" atıp Gmail destek gibi bir birimle size Gmail üzerinden ulaşıyor.
20.11.2020 tarihinde mail ile bilgilendirildim. Hesaba para yattı. Destek mailine ulaşıp bilgi alabilirsiniz. 30 gün geçmeden paramı iade aldım. Benden sonra bu sorunu yaşayacak arkadaşlara umarım yardımım dokunmuştur.
Kartıma para yükledim ve ATM'de para sıkıştı ve paranız geri alındı diye ATM'de uyarı geldi. 100 TL yatırmıştım. Kartı son olaylarda kullanıma kapattığım aklıma geldi. Bu olaydan sonra açtım ama hesapta yok gözüküyordu durum ne olur?

Anlasaydım cevap verirdim.

Hiçbir şey anlamadım.

Hocam anın telaşıyla alelacele yazmam gerekiyordu. Özür dilerim.

Anladım. Papara müşteri hizmetlerini arayabilir arkadaş.

Akbank ATM'sinden yüklemiştim. Akbanktakiler Papara'ya yönlendiriyor. Paparadakiler ATM numarası soruyor. Akbank'ın buna verebilecek bir cevabı yok. Skor golsüz eşitlikle devam ediyor anlayacağınız.
Benim gibi bu sorunu yaşayacak arkadaşlar için adım adım güncelllemeleri yapma ihtiyacı duydum.

19.49 23 Ekim 2020 - ATM numarasını, kartsız işlemler bölümünden öğrenip, Papara'nın müşteri hizmetleriyle konuşmanız gerekiyor. Onlar "ticket" atıp Gmail destek gibi bir birimle size Gmail üzerinden ulaşıyor.
20.11.2020 tarihinde mail ile bilgilendirildim. Hesaba para yattı. Destek mailine ulaşıp bilgi alabilirsiniz. 30 gün geçmeden paramı iade aldım. Benden sonra bu sorunu yaşayacak arkadaşlara umarım yardımım dokunmuştur.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı