Papara kart nereden alınır?

Sakın Black Kart sipariş etmeyin.

AGT Kurye adında bir firma ile anlaşmışlar onlar getiriyor kargonuzu. Benim kargom 1 aydır kayıp hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Kendinizde bakabilirsiniz sikayetvar.com üzerinden.

Alacaksanız Lite Kart alın.

Almak için Papara'nın telefon uygulamasını kullanıın.

@RTS10 neden üzgün attınız?
Cumartesi sipariş ettiğim kart salı sabahı elimdeydi. Eğer dağ başında yaşıyorsanız böyle olabilir. Genelleme yapmayın.

Cumartesi sipariş ettiğim kart salı sabahı elimdeydi. Eğer dağ başında yaşıyorsanız böyle olabilir. Genelleme yapmayın.
Genelleme yapmıyorum. Ankara'nın en işlek caddelerinde oturuyorum. Soracak olursanız Elvankent Ayyıldız Mahallesi. Ayriyeten AGT kuryenin ne kadar rezil bir şirket olduğunu internet üzerinden araştırabilirsiniz. Papara'ya herhangi bir lafım yok.

Genelleme yapmıyorum. Ankara'nın en işlek caddelerinde oturuyorum. Soracak olursanız Elvankent Ayyıldız Mahallesi. Ayriyeten AGT kuryenin ne kadar rezil bir şirket olduğunu internet üzerinden araştırabilirsiniz. Papara'ya herhangi bir lafım yok.
Ben de Keçiören'de yaşıyorum. Elvankent çok da işlek sayılmaz bence. İşlek olsa bile biraz uzak.

Yeni konular

Geri
Yukarı