Papara kart sözleşmeli hesaba geçilemiyor

baran_glados

Decapat
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar. Ben 14 yaşındayım yani 13 yaş üstü sayılıyorum ve Papara'da sözleşmeli hesaba geçmek istiyorum. İlk başta Black kart istedi bende sipariş ettim ücretsiz bir şekilde geldi bana + almond kartta sipariş ettim. Ama yine de sözleşmeli hesaba geçemdim. Ben bu lanet sözleşmeliye nasıl geçeceğim? IBAN bile kullanamıyorum. Kendime para falan mı göndermem lazım? Ya evde delirmeme ramak kaldı.

Merhaba arkadaşlar. Ben 14 yaşındayım yani 13 yaş üstü sayılıyorum ve Papara'da sözleşmeli hesaba geçmek istiyorum. İlk başta Black kart istedi bende sipariş ettim ücretsiz bir şekilde geldi bana + almond kartta sipariş ettim. Ama yine de sözleşmeli hesaba geçemdim. Ben bu lanet sözleşmeliye nasıl geçeceğim? IBAN bile kullanamıyorum. Kendime para falan mı göndermem lazım? Ya evde delirmeme ramak kaldı.

Papara'yı aradığım da NFC desteği olan bir telefondan kimlik doğrulamanız gerek dedi uğraşmadım ben de ama bir kere telefonu sıfırladım Papara'ya girdiğim de kimlik doğrulama gelmişti (NFC değil eskisi gibi kimliğin arkasını önünü okutma bir de yüz kontrol) eğer telefonda özel önemli verilerin yoksa formatla veya yedekleyip formatla aksi takdir de bildiğim kadarı ile NFC desteği olan bir telefon bulman lazım ailen olur arkadaşların olur.

Velimin hesabnıdan kendimi kimliğimi okuttum veli onayı yaptım. Telefonum Redmi Note 10S olduğu için NFC desteği yok.

Senin sözleşmeli olabilmen için öncelikle velini sözleşmeli hesaba geçirmen gerekli. Velin kendi hesabını NFC ile doğrulayarak, kendi adına ait bir banka hesabından Papara hesabına minimum 100₺ olacak şeklinde Fast, Havale/EFT yöntemi ile para göndererek veya uygulamadan ya da papara.com'dan kart alarak sözleşmeli hesaba geçiş yapabilir.

Velinden sonra sende fotoğraflı yeni kimlik kartınla beraber tek seferlikte olsa NFC destekli bir cihaz üzerinden Papara hesabına giriş yapıp Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç seçeneği ile sözleşmeliye geçiş yapabilirsin.

Geri
Yukarı