Papara kart yanımda olmadan ATM'den para çekebilir miyim?

Mert340752

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.

Şehir dışına geldim ama Papara kartımı yanıma almayı unutmuşum, acaba kart yanımda olmadan kullanabilme veya ATM'den parayı çekebilme şansım var mı?

Merhaba.

Şehir dışına geldim ama Papara kartımı yanıma almayı unutmuşum, acaba kart yanımda olmadan kullanabilme veya ATM'den parayı çekebilme şansım var mı?
Evet , Papara uygulamasından yatır kısmına gelmeniz lazım. Oradan ATM'den "Kartsız işlemler ile yatır" seçeneğinden yatırabilirsiniz. Hangi ATM'den yapacağınızı orada seçip , size şube kodu verilecek. ATM'ye şube kodunu yazabilirsiniz ve paranızı ücretsiz bir şekilde yatırabilirsiniz eğer Akbank ATM ise.

Evet, Papara uygulamasından yatır kısmına gelmeniz lazım. Oradan ATM'den "kartsız işlemler ile yatır" seçeneğinden yatırabilirsiniz. Hangi ATM'den yapacağınızı orada seçip, size şube kodu verilecek. ATM'ye şube kodunu yazabilirsiniz ve paranızı ücretsiz bir şekilde yatırabilirsiniz eğer Akbank ATM ise.

Yurt dışındaki ATM'ler de geçerli mi? Arkadaş yurt dışına çıkmış.

Arkadaşlar yazdığım cümleyi biraz dikkatli okusanız keşke..
İlk olarak para yatırmak değil çekmek istiyorum, 2. Olarak yurt dışına değil şehir dışına çıktım.

Geri
Yukarı