Papara Kartı Olmayan Birisi Papara Hesabına EFT Yapabilir Mi?

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Papara kartı olmayan bir kişi, benim Papara hesabıma EFT yani havale yöntemi ile para gönderebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara kartı olmayan bir kişi, benim Papara hesabıma EFT yani havale yöntemi ile para gönderebilir mi?
Hayır şuan için IBAN numarası yok Papara'da. Ama yakın zamanda gelecek. Papara numaran ile sadece senin adına hesaplardan para gönderebilirsin. Başka biri gönderecekse Papara kullanmak zorunda. Ama papara açmak çok zor değil 5 dakikada kayıt olup para atabilir hesabına.

Evet gönderebilir. Açıklama kısmına Papara numaranı yazmayı unutma.

Bu post içinde atılmıyor diye söyleniyor o yüzden emin olamadım.
Hayır şuan için IBAN numarası yok Papara'da. Ama yakın zamanda gelecek. Papara numaran ile sadece senin adına hesaplardan para gönderebilirsin. Başka biri gönderecekse Papara kullanmak zorunda. Ama papara açmak çok zor değil 5 dakikada kayıt olup para atabilir hesabına.
İban numarası bankaya göre seçiliyor ama kendi adına olması çok saçma, bir alışveriş yapacağım, papara kartıma göndermesini istiyorum.

Üstteki arkadaşa yanlış bilgi demişsinizde dediği şey doğru. Sadece kendi adına ait banka hesabından Paparaya para yollayabilirsin. Asıl yanlış bilgi @Shimada Sensei nin dediği. @KralYolu haklı.
Screenshot_18.png

Üstteki arkadaşa yanlış bilgi demişsinizde dediği şey doğru. Sadece kendi adına ait banka hesabından Paparaya para yollayabilirsin. Asıl yanlış bilgi @Shimada Sensei nin dediği. @KralYolu haklı.Eki Görüntüle 746449
Moderatör arkadaşın yanılması normal. Geçtiğimiz haftalarda böyle bir duyuru yapıldı Papara'dan. Mail falan geldi, ama daha kullanıma sunulmadı. Yakın zamanda gelecektir.

Üstteki arkadaşa yanlış bilgi demişsinizde dediği şey doğru. Sadece kendi adına ait banka hesabından Paparaya para yollayabilirsin. Asıl yanlış bilgi @Shimada Sensei nin dediği. @KralYolu haklı.Eki Görüntüle 746449
O kısıtlama kalkmadı mı yakın zamanda? Sitelerini güncellemeyi unutmuşlar muhtemelen.

Screenshot_2020-11-22-15-11-59-200_com.android.chrome.jpg

@Shimada Sensei Yok görselde hata yok zaten bu yapılabiliyor ama arkadaşın sorduğu başka birinin başka bankadan kendisinin papara hesabına para atılıp atılmadığı? Bu görselde anlattığı şey senin paparandan başka bankaya ve başka birine (veya kendine) para atabildiğini söylüyor.

İkisi de aynı anda geldi diye biliyordum ben. Eskiden başka IBAN'a da çekilemiyordu ya. Bir de beklenen özellik geldi diye mail attıklarını görünce...

Yanlışsa yanlış, cezamızı yeriz sorun yok 😁

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-11-22-15-15-20-575_com.google.android.gm.jpg
    Screenshot_2020-11-22-15-15-20-575_com.google.android.gm.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 215

Geri
Yukarı