Papara kartı satın alınca kaç güne geliyor?

Eren84921

Hectopat
Herkese Selamun Aleykum, size bir şey diyeceğim. Papara kartını alacağım kaç güne geliyor, cabuk gelmesi için ne yapmamiz gerekiyor ve nasıl para kazanırım? Durumumuz pek iyi değil o yüzden kartı satın alıyorum, yarin alsak kaç güne gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Papara kart alınca aylık bakiye felan mı veriyor nasıl para kazanırım ne demek ? :D
Bizim durumumuz iyi olmadıgı için nasıl para kazanırım yazmisim, yazmak istedigim şey link.tl özerinden para kazanılıyor mu yazicaktim galiba :)
1-2 şansın yoksa 3 güne kadar gelir. Para kazanma konusunu anlayamadım ? :D
3 güne mi geliyor? Başka konuda 10 güne geliyor demişler, ben mi sanki yanliş okudum? büyük ihtimal çabuk gelmesi gerekir :)

2-3 günde gelenine hiç rastlamadım gelen varsa da şanşlıdır. Ben aldığımda tam 2 hafta da gelmişti.

O zaman 3 güne geliyorsa direkt bilgilerimi dolturup satın alırım, teşekkürler yardım ettigin için.
2-3 günde gelenine hiç rastlamadım gelen varsa da şanşlıdır. Ben aldığımda tam 2 hafta da gelmişti.
Cidden 2 hafta mi geldi? O zaman sıkıntılı durum, 15 tatil bitme üzere okullar da başliyor ben evde olmasam nasıl alırım onu hiç bilemiyorum.
Kardeş aşağida sistemin özellikleri yaziyor, bu seçeneği nasıl ekledin gösterir misin?

1 Kasımda sipariş vermiştim tam 15 Kasım'da geldi. İnternette kartı ismi yazılan kişi dışında kimse alamıyor imza yüzünden diye bir şey duymuştum bende annem aldı kartı. Yani evde siz olmasanız bile ailenizdeki büyüklerinizden birisi alabilir.

Eskiden Youtube için tutorial çekerken gerekli dosyaların linkini koyuyordum zamanında 21 TL kazanmıştım. Kolay yöntemdir tavsiye ederim.
1548522645701.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı