Papara kartı satın alınca kaç güne geliyor?

Kaç kişi tıklamıştı?
Hiç kişi tıklamadı ama ilk kez ben tikladim 1 dolar yani 1 TL aldim, su anda 39 kurus var pnd.tl'den hesap açarak para kazanmayi çalisicam, kartımı nasıl aktif edeceğimi bilmiyorum, bilen arkadaşlar yardım edebilir mi?
Maalesef çok eski olduğu için hatırlamıyorum ancak videolar ortalama 5-6 bin izleniyordu. Tıklatmasını bilirsen kazanırsın.
Eskiden mi 5 6 bin kişi izliyordu? Şimdiyse kaç kişi izliyor, örnek Enes Batur kaç para kazanıyor ?
Eskiden Youtube için tutorial çekerken gerekli dosyaların linkini koyuyordum zamanında 21 tl kazanmıştım. Kolay yöntemdir tavsiye ederim.
Eki Görüntüle 363255
O zaman ne satarak kazanmiştin? Yani sen benim gibi mi para kazanmaya çalişmiştin ama konuyu tam anlayamadim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç kişi tıklamadı ama ilk kez ben tikladim 1 dolar yani 1 TL aldim, su anda 39 kurus var pnd.tl'den hesap açarak para kazanmayi çalisicam, kartımı nasıl aktif edeceğimi bilmiyorum, bilen arkadaşlar yardım edebilir mi?

Eskiden mi 5 6 bin kişi izliyordu? Şimdiyse kaç kişi izliyor, örnek Enes Batur kaç para kazanıyor ?

O zaman ne satarak kazanmiştin? Yani sen benim gibi mi para kazanmaya çalişmiştin ama konuyu tam anlayamadim.
Etkinleştirmek için Papara hesabının olması gerek. Hesabına giriş yapınca menüden Papara Card kısmını seçiyorsun ve kart tanımla diyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı