Papara kartım gelmedi

SavaşGamer

Centipat
Selam, ben 16.03.2023 de Papara Black Card sipariş verdim ve bana 29.03.2023 de gelmesi lazımdı ve gelmedi. Gelmemesinin sebebide adresim değişmiş ben başvuruda adresimi güncellemedim ve adresimi taşımadım, her neyse bende AGT Kargo'nun müşteri hizmetlerine yazarak durumu belirttim ve bana düzelteceklerini söylediler. İnternette zaten bu kargoyla ilgili binbir şikayet olduğu için genellikle bende bu müşteri hizmetlerini birkaç defa daha yazdım. Sonra ben Papara'dayken bir kart daha sipariş ettim deneme amaçlı, şimdi ben bu kartı iptal etmek istiyorum. Bunu sipariş etmemin sebebide durumu düzeltmedikleri içindi, sonra bu akşam baktigimda kartımı tekrar dağıtım aşamasına verdiklerini gördüm. O yüzden ikinci kart başvurusunu nasıl iptal ederim ya da edilir mi?

Dosya Ekleri

• 20230330_162919.jpg
    20230330_162919.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 40
  • 20230402_011608.jpg
    20230402_011608.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 40
Hocam agt tam bir baş belası 3 ayda getiremediler geldiklerindede evde yoktunuz dediler halbuki evdeydim en son bıkıp 5 TL'ye Lite Card aldım aynı işlev zaten.

Hocam agt tam bir baş belası 3 ayda getiremediler geldiklerindede evde yoktunuz dediler halbuki evdeydim en son bıkıp 5 TL'ye Lite Card aldım aynı işlev zaten.
Aynı işlev değil hocam arkadaşlarınıza para yollayamıyorsunuz en basiti.

Selam, ben 16.03.2023 de Papara Black Card sipariş verdim ve bana 29.03.2023 de gelmesi lazımdı ve gelmedi. Gelmemesinin sebebide adresim değişmiş ben başvuruda adresimi güncellemedim ve adresimi taşımadım, her neyse bende AGT Kargo'nun müşteri hizmetlerine yazarak durumu belirttim ve bana düzelteceklerini söylediler. İnternette zaten bu kargoyla ilgili binbir şikayet olduğu için genellikle bende bu müşteri hizmetlerini birkaç defa daha yazdım. Sonra ben Papara'dayken bir kart daha sipariş ettim deneme amaçlı, şimdi ben bu kartı iptal etmek istiyorum. Bunu sipariş etmemin sebebide durumu düzeltmedikleri içindi, sonra bu akşam baktigimda kartımı tekrar dağıtım aşamasına verdiklerini gördüm. O yüzden ikinci kart başvurusunu nasıl iptal ederim ya da edilir mi?
Üstüne tıklayın iptal et diyin hocam. En kötü 1-2 hafta daha beklersiniz ama kart gelir eninde sonunda. Bana da 1.5 ayda gelmişti.

Aynı işlev değil hocam arkadaşlarınıza para yollayamıyorsunuz en basiti.

Üstüne tıklayın iptal et deyin hocam. En kötü 1-2 hafta daha beklersiniz ama kart gelir eninde sonunda. Bana da 1.5 ayda gelmişti.

Hocam Lite carda attığın para hesap bakiyesine geliyor oradanda istediğinizi yapabiliyorsunuz. Tek farkı Black Card'dan para çekebilmek sanırsam.

Benim kart 3 ayda gelmişti. Öyle birkaç haftada geldi diyeni hiç görmedim. Rezil bir kargo işte.

Şikayetvar adlı siteye yazarsanız tutuşuyolar ve getirmek için uğraşıyolar (3 ay getirmediler oraya yazdım özel kurye gönderdiler). Denendi onaylandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı