6 kere müşteri hizmetini aradım, 1,5 aydır Papara kartım gelmedi

Kurye şirketini mi arıyorsunuz? Kuryenin numarasını alarak onunla iletişime geçebilirsiniz.

Papara hangi kurye firması ile çalışıyor bilmiyorum. Benim Papara kartım da 1 ayda gelmişti zorla. Kuryenin numarası vs. ulaşmak imkansız, verdikleri takip numarası hareketleri çalışmıyordu ve kurye numara kısmı boştu. Yaşadığım şehirde 3 tane kargo firması yan yana. Oraya gidip çalışanlara sordum, onlar da bilmiyor. Herkes gelip Papara kargocusu soruyor ama telefon numaraları yok ve adresleri de sahte demişlerdi. 1 ayın sonunda hiç tanımadığım biri en sonunda kartı getirmişti. Ulaşmak imkansız gibi bir şey kısaca.

Papara hangi kurye firması ile çalışıyor bilmiyorum. Benim Papara kartım da 1 ayda gelmişti zorla. Kuryenin numarası vs. ulaşmak imkansız, verdikleri takip numarası hareketleri çalışmıyordu ve kurye numara kısmı boştu. Yaşadığım şehirde 3 tane kargo firması yan yana. Oraya gidip çalışanlara sordum, onlar da bilmiyor. Herkes gelip Papara kargocusu soruyor ama telefon numaraları yok ve adresleri de sahte demişlerdi. 1 ayın sonunda hiç tanımadığım biri en sonunda kartı getirmişti. Ulaşmak imkansız gibi bir şey kısaca.

AGT Kargo ile çalışıyorlar ben Tosla sipariş etmistim diğer cumartesi günü çarşamba günü evime gelmişti Kuryenet ile çalışıyor onlar (cumartesi pazar kart basımı olmadığı icin)

Kargo işi şans işi.
Ben kartın kargoya teslim edilmesini kargonun kargocu ile teslim edilmesinden daha çok bekledim. 😂
Kart basıldıktan 10 gün sonra kargoya verdiler, kargo da ertesi gün teslim etti. :)

İlk defa istiyorsan geç gelmesi normal, klasik kargocular getirmiyor onu. Kartı teslim alırken bir sürü şey doldurup imza attığın için bu teslimata özel başka kurye geliyor. Beklemekten başka çaren yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı