6 kere müşteri hizmetini aradım, 1,5 aydır Papara kartım gelmedi

AGT Kargo kaplumbağadan daha yavaş kaplumbağa'ya verseler daha hızlı getirirdi kuryeyi de aradım açan bakan yok mesaj atıyorsun bakan yok şikayet Var'a bakan yok Allah'a emanet geliyor.

AGT Kargo kaplumbağadan daha yavaş kaplumbağa'ya verseler daha hızlı getirirdi kuryeyi de aradım açan bakan yok mesaj atıyorsun bakan yok şikayet Var'a bakan yok Allah'a emanet geliyor.
Bu firmayı herkes kötüleyip duruyor ama Kıbrıs'a gitmeden önce Amazon'dan Prime ile termal macun almıştım. Acelem var diye Amazon'dan aldım. Bana ertesi gün getirmişlerdi. Belki de sorun AGT'de değil de Papara'dadır?

Bu firmayı herkes kötüleyip duruyor ama Kıbrıs'a gitmeden önce Amazon'dan Prime ile termal macun almıştım. Acelem var diye Amazon'dan aldım. Bana ertesi gün getirmişlerdi. Belki de sorun Agt'de değil de Papara'dadır?

Papara ile alakası yok bence agt getiriyor Papara kargoya veriyor sana sıkıntısız geldi diye sorunsuz olmuyor firma forumda bir sürü konu var Agt'nin yavaş olması ile alakalı hayatım da kullandığım en yavaş kargo.

Bu firmayı herkes kötüleyip duruyor ama Kıbrıs'a gitmeden önce Amazon'dan Prime ile termal macun almıştım. Acelem var diye Amazon'dan aldım. Bana ertesi gün getirmişlerdi. Belki de sorun Agt'de değil de Papara'dadır?

Amazon Prime hemen getiriyor zaten.
Ben atmadım kurye de öyle bir şey istemedi. Neyse olan oldu.

Black Card mi aldın.

Yeni konular

Geri
Yukarı